Основна сесія Зовнішнього Незалежного Оцінювання, яка проходила в Україні з 22 травня по 13 червня, підбиває підсумки. Про результати тестування в Одеській області говорили 21 червня в прес-центрі Контекст-Причорномор’я. Всього по регіону працювало 97 пунктів ЗНО, в яких тести здавали 19646 учасників. Абсолютним лідером за кількістю бажаючих складати іспит, залишається українська мова — це обов’язковий предмет під час вступу. За нею йдуть історія України, математика та англійська. В середньому, явка на кожен з предметів (всього їх було 11) склала від 85 до 97%. Також, вже відомо і кількість відмінників по здачі тестів. Всього по Україні на максимальні 200 балів ЗНО здало 224 людини, в Одеській області — це 11 осіб.

Анатолій Анісімов, регіональний центр оцінювання якості освіти

В минулому році було 10, тобто трошечки кращий результат, ніж в минулому році. Найбільше у нас 200-бальників по хімії — 5 осіб. Це представники 35-ї школи міста Одеси, Рішельевського ліцею, 56-ї школи міста Одеса, дві особи отримали 200 балів. І Татарбунарська загальна школа №1 імені Тура. На другому місті по кількості математика — 4 особи у нас отримало 200 балів. Це два випускники Рішельевського ліцею і політехнічного ліцею міста Ізмаїл. По одному у нас з фізики, це представники Рішельевського ліцею. І англійська мова — це 84-й НВК міста Одеса.

За словами директора регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолія Анісімова, по Україні є і кращі результати. Наприклад, в Києві на 200 балів ЗНО здали 35 осіб. Відзначимо, що 21 червня на сторінках абітурієнтів викладені їх останні результати з усіх предметів. Починаючи з цього часу вони можуть формувати пакети для подачі до приймальних комісій. Додаткова сесія ЗНО буде проводитися з 2 по 11 липня.

Комментарии закрыты