16 РОКІВ «САКАРТВЕЛО»

До Дня відновлення незалежності Грузії, який відзначається 26 травня, та до 16-річчя народження народного колективу України –ансамблю Сакартвело в Домі культури Політехнічного університету відбувся звітний концерт. Нова програма познайомила глядача з танцями всіх куточків цієї гостинної кавказької країни. Наша знімальна група разом з усією повною глядацькою залою насолоджувалась виступом юних талантів.

 

ТАЄМНИЦІ ПРОФЕСІЇ

Чим відрізняються грузинські танці від інших кавказських, що найскладніше в них та як живе нині  народний колектив України –ансамбль Сакартвело-розповів нашій програмі художній керівник Аркадій Якобішвілі. Він завітав до нас у студію.

 

ВЕТЕРАНИ-КИТОБОЇ

В цьому році відзначається 70 років від початку китобійного промислу в Радянському Союзі. Радянські китобої користувалися в СРСР всенародною славою. Про них невпинно трубили газети і складалися пісні. Про романтику цієї морської професії ставилися  вистави та знімалися фільми.  Оперета Ісаака Дунаєвського «Біла акація»  — це присвячення нашому місту, його мешканцям, морякам легендарної китобійної флотилії Антарктика. Ветерани-китобійці та їх діти зібралися в фойє театру Музичної комедії, щоб згадати свої славні трудові будні та подивитися оновлену «Білу акацію».

Комментарии закрыты