Святкування дня міста — дуже важлива подія. Історія перлини біля моря не схожа на історію інших міст, тому привітати Одесу з Днем Народження збираються не тільки самі одесити, але і різноманітні гості. Цього року святкові заходи триватимуть з 28 серпня по 3 вересня, і будуть включати в себе всілякі концерти, ярмарки, фестивалі, відкриття Будинку-Квартири Утьосова, фотовиставки про Одесу і її жителів, які покажуть те, як змінювалася Одеса протягом 223 років, її яскраве і дивовижне життя. Звичайно ж, основне святкування в місті відбудеться 2 вересня.

Основным, самым ярким и запоминающимся является концерт на Потемкинской лестнице. Одесса умеет удивлять и в этом году на Потемкинской лестнице будет выступление действительно уникальных звезд. Мы ждем приезда и выступления на сцене итальянца, который имеет полные права — это Celentano Tribute. Мы услышим произведения Челентано в его манере, в его исполнении. На сцене будет Нино Катамадзе и хедлайнерами в этом году являются Океан Эльзы. Безусловно, как обычно, большой наш день, наш концерт, завершится праздничным фейерверком. Очередным подарком для города станет открытие 2 сентября в 12 часов на аллее славы звезд новых имен. В этом году это удивительные, уникальные одесситы: Илья Ильф, Евгений Петров, Валентин Катаев, Константин Паустовский, Кириак Костанди и Валерий Ободзинский.

З дня заснування Одеси в 1794 змінилося багато і з кожним роком День Народження міста святкують все масштабніше. День народження Одеси стає навіть важливішим ніж свій власний. Сьогодні кожен одесит з малих років знає про багатокультурність Південної Пальміри і про те скільки саме національностей проживає в нашому місті, а також пишається тим що саме Одеса крізь роки пронесла свою велич і унікальність, вже кілька століть притягаючи до себе людей з усього світу.

Комментарии закрыты