До церемонії відкриття Одеського міжнародного кінофестивалю, яка відбудеться 14 липня в Оперному театрі, залишилося зовсім небагато часу, і вже відомо попередня кількість гостей, які відвідають цей культурний захід. Як розповіла член виконавчого комітету міськради Олена Павлова, на сьогоднішній день акредитувалися понад 5 тисяч гостей, понад 600 журналістів з Одеси, України та інших країн світу, понад 14 тис. квитків вже продано. Під час сьогоднішньої апаратної наради в Одеській міськраді розповіли про підсумки підготовки до проведення 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Традиційно вже 8-й рік в середині липня Одеса стає центром кінокультури України і Європи. Сьогодні фестиваль — це збільшення кількості гостей з 40 тисяч до 120 тисяч і понад 600 журналістів з усього світу. Є масова аудиторія — 60 тисяч гостей із середньою рівнем доходів, які залишають гроші в готелях і кафе. А також є близько 3 тисяч гостей з високою купівельною спроможністю — кінозірки, критики, політики.

14-22 июля — церемония открытия и закрытия — Одесский театр оперы и балета. 15 июля — традиционный кинопоказ на Потемкинской лестнице. В этом году — это фильм «Дамское счастье» 30 года. Впервые, помимо Симфонического оркестра будет приглашена певица из Франции. Это будет достаточно интересно, потому что такого ещё не было у нас в Одессе и во всем мире. С 14 по 22 число, традиционно театр Музыкальной комедии превращается в фестивальный дворец и работает там постоянно. Опять таки, с 14 по 22 число в Зеленом театре — кинотеатр Стелла Артуа. Также, с 14 по 22 число — кинотеатр Родина, одна из площадок, традиционно с первого года.

Слід зазначити, що програма фестивалю складається не тільки з кіно: в рамках заходу проведуть щорічну кіношколу, обговорення, майстер-класи, організують бізнес-майданчик під назвою i-club, який об’єднає підприємців з усієї України.

Комментарии закрыты