Вперше в Одесі проходить фінал наймасштабнішого медіа-конкурсу Східної Європи «ADAMI Медіа Приз 2018». Виграш у 2000 євро вручається переможцям серед учансиків — кінематографістів, журналістів і професіоналів аудіо-візуальої справи, які висвітлюють теми міграції, толерантності, культурного, етнічного та релігійного розмаїття.

 

Сергій Колебошин, заступник голови Одеської облдержадміністрації

 

Це премія для тих журналістів, які займаються проблематикою людиноцентричності. Саме завдяки вам проблеми різних верств населення стають почутими. Саме завдяки вам відбувається діалог. Те, що такий діалог, такі компроміси, вони є можливими, підтверджує і наша одеська область, наша Одещина, найбільша область в Україні. Бо саме тут чують один одного, спілкуються один з одним та мешкають у мирі представники 133 національностей. Це унікальний абсолютно регіон на теренах всієї Європи.

 

В Одесі журі розглядали роботи понад 200 учасників, серед яких 67 українців, в числі яких 11 одеситів. Гала-церемонія пройде у листопаді в Кишиневі. Грошовий приз учасники зможуть отримати у шести категоріях.

 

Штефан Тольц, програмний директор ADAMI

 

Самое важное, не что каждый приз там можно выиграть 2000 евро. Это хорошо, но более важно, что мы хотим, чтобы эти люди, которые номинанты, или которые выиграют этот приз, чтобы они получали еще возможности в будущем. Мы им дадим возможность говорить с людьми из  телеканалов западных стран, у которых, конечно, больше денег, чем в украинских телеканалов. И значит, который участвует у нас, он имеет возможность говорить и показать свою работу заграницей.

Комментарии закрыты