Хто як не Одеська Національна академія зв’язку знає про день телебачення та радіомовлення. Незважаючи на те, що професійне свято відзначається 16 листопада, 22 числа в навчальному закладі відсвяткували цей день масштабно — провели конкурс «Містер Академія». В заході брали участь студенти, викладачі, зал був повністю забитий глядачами і навіть ректор підготував святковий номер.

Петро Воробієнко, ректор ОНАЗ ім. Попова

Будем выбирать мистера Академии. А то всё выбираем мисс, мисс, а почему не мистера. Это по времени немножко совпадает с праздником радио, телевидения и связи. Нам очень повезло и мы работаем в области телекоммуникаций. Телекоммуникации стали во-первых, материальной основой информационного общества. Во-вторых, сейчас в мире идет 4-я техническая революция, которая основана на телекоммуникации. Информационно-телекоммуникационной технологии.

Отже, за якими критеріями обирали Містера Академії зв’язку? Серед учасників — 8 хлопців: були і першокурсники, і ті хто вже скоро стане випускником. Дефіле, самопрезентація, конкурс талантів, хореографічна композиція — готувались до конкурсу ретельно. Незважаючи на те, що студенти здебільшого представляють технічні спеціальності, не треба думати, що вони не цікавляться творчістю.

Після запеклої боротьби кожен з хлопців виграв свою номінацію: від містера екстравагантності до містера благородство. Головний переможець все-таки один — ним виявився четвертокурсник Сава Мезенцев.

Сава Мезенцев, Містер Академія ОНАЗ ім. Попова

Я безумно рад этому. Потому что это признание со стороны студентов, со стороны администрации и если бы у меня была возможность разделить свою победу с  другими, я бы сделал это прямо сейчас. Больше всего запомнилась командная работа, потому что мы с ребятами работали очень много. Больше всего понравилось то, что нам помогали организаторы в развитии наших талантов.

Ярослав Комар, Містер глядацьких симпатій

Занял звание Містер глядацьких симпатій и я вообще не ожидал, что так будет! Потому что первый курс, я пришел поучавствовать, в итоге я стал Мистером глядацьких симпатий! Я просто не могу в это поверить, это было очень круто. 

Одеська національна академія зв’язку випускає комп’ютерних спеціалістів, працівників сфери телебачення та радіомовлення, кібербезпеки і програмної інженерії. Навчальний заклад розвиває не тільки техніку та готує за важливим напрямками, але і робить вклад у розвиток своїх студентів, які потім будуть згадувати роки навчання з посмішкою.

 

 

Комментарии закрыты