Українська художниця, мультиплікатор, ілюстратор дитячих книжок Ірина Потапенко відкрила в клубі одеситів персональну виставку під назвою «Акварельне місто». На ній представлені роботи, написані за останні два роки . Це враження від мандрівок художниці, а також історії з життя Одеси. Крім того, на відкритті виставки відвідувачі мали змогу побачити скетчбуки майстрині – альбоми із замальовками, які художниця привозить майже з кожної своєї поїздки. На вернісажі побувала наша знімальна група.

Всесвітній клуб одеситів представив персональну виставку української художниці, ілюстратора дитячих книжок Ірини Потапенко «Акварельне місто». Майстриня багато мандрує і малює в своїх подорожах. Так зібралась серія робіт-вражень від відвіданих останнім часом міст і історії про рідні Одесу і Чернігів , де вона народилася. Робота художником-аніматором звісно накладає відбиток на творчість. Тому світ Ірини і досі населений казковими персонажами і міфічними істотами.

Ірина Потапенко, художниця

З 30 представлених робіт – більшість присвячена улюбленому місту. Персонажі одеської серії – це звісно коти. Вони кутаються в теплі пледи і споглядають за морською регатою. А ось пінгвіни замість них гуляють по одеським дахам. Пегас) читає, а Слон декламує вірші чайкам. Художниця бачить своїх персонажів у формі хмаринок, в тінях дерев чи у відображенні у воді. До речі, морська стихія присутня майже в кожній роботі Ірини чи своїм кольором, чи хвилею, чи настроєм.

Тамара, відвідувачка

Серед робіт є зовсім нові, які народилися після недавньої поїздки до Венеції. Ця серія називається «Божественне місто» і ще незакінчена. Частина робіт присвячена місту-дитинства – Чернігову. Це зимова серія з білими янголами.Є акварелі з Грузії. Там головні персонажі – монашки

Ірина Потапенко, художниця

Художниця дуже любить нашу перлину, тому її часто можна побачити в одеських дворах з фарбами і скетчбуком. До речі, на виставці відвідувачі мали змогу побачити скетчбуки майстрині – великі і маленькі альбоми із замальовками, які художниця привозить з кожної своєї поїздки. Потім ці історії з’являються вже в великому форматі.

Тетяна, сестра художниці

в них наше детство, радость, ізюминка, доброта, теплота. Все, что в ней біло и что мне нравилось

Леонід, відвідувач

Неймовірно теплі, гумористичні , з особливим колоритом акварельні роботи Ірини Потапенко можна побачити у всесвітньому клубі одеситів до 11 червня.

 

 

 

Комментарии закрыты