В Золотій залі літературного музею був презентований альбом «Привіт з Одеси». Це історія нашого міста в листівках. Вона видана в Харкові на основі архівних матеріалів одеських краєзнавців Олега Губаря та Михайла Пойзнера.  Альбом дає можливість читачу познайомитись з історією Одеси від її заснування до наших часів.

Подарунковий альбом «Привіт з Одеси», який був презентований в літературному музеї, був ініційований не тільки краєзнавцями, істориками, депутатами нашого міста, але й друзями , партнерами Одеси з міста Харків.

 Тетяна Маркова, директор департаменту культури та туризму ОМР

Єто совместній проект. Ми признанельні харьковсикм колегам, что они его создали для нашей Одеси.

Альбом був виданий на основі архівних матеріалів одеських краєзнавців Олега Губаря та Михайла Пойзнера. Колекціонер Пойзнер  вирішив поділитися своїм зібранням з широким загалом, тому що для нього колекція не тільки джерело споглядання, а перш за все — джерело пізнання.

 Михайло Пойзнер, краєзнавець, колекціонер

2єто колекція многолетняя, связанная сов семи сторонами нашого города. Как сторони веселіе, серіе.одесса военная. Голодомор.одесса разная. Єто все наш город, которій ми должни любить.

Видавець альбому листівок, депутат харківської міськради Габріел Михайлов передав до колекції літературного музею попередні видання, що також присвячені історії українських міст. А відомий одеський краєзнавець Олег Губар в своєму виступу розповів про тих мешканців Харкова, які ще в далекі часи  вплинули на становлення та розквіт нашого міста.

 Олег Губар, краєзнавець

 кто біл самим богатим человеком в Одессе, корда она біла только основана- харьковский купец Григорій..бявил капитал 25 тис рублей.более чем кто из одеських купців в 2.5 раза

Наше місто з дня свого заснування славиться музикантами. Тому не дивно, що в золотій залі музею лунала скрипка.  : Видання альбому «Привіт з Одеси» – це ще один крок, ще одна сторінка в зберіганні літопису нашого міста, пам’яті про нього.

Комментарии закрыты