Напередодні дня Святого Миколая маленькі одесити отримали справжню чарівну казку! Аліса і інші герої з країни чудес ожили на очах! Ні, мова йде не про театральну постановку, а про доповненої реальності в новому виданні відомого письменника Льюїса Керролла. Як це було- далі в сюжеті.

18 грудня в Одесі, в центральній міській бібліотеці ім. І. Франка,  презентували нове видання книги Льюїса Керролла «Аліса в країні див», проілюстроване відомою художницею Євгенією Гапчинською. І повірте, цю книгу варто перечитати кожному: від малого до дорослого. І не тільки тому, що в історії про маленьку дівчинку, яка загубилася, поєднуються абсурд і глибока життєва мудрість, а ще й тому що тепер за допомогою смартфона ви зможете по-справжньому зануритися в казку. Персонажі, що Бігають, грають та підморгують, повернуть вас на мить у дитинство, а ваших дітей і зовсім затягнуть в справжню країну чудес.

Ксенія Габдрахимова, PR-менеджер

Ну почему мы выбрали именно эту книгу, наверное потому что в общем- то много, нескалько веков, так точно, ее …она является любимой книгой и детей и взрослых и в общем-то сам текст насыщен чудесами. по этому делать эту чудесною и магачискую книгу мы решили с Льюесом Кероллом и Алисой в стране чудес, тем более Евгения Гапчинская нерисовала иллюстрации  абсолютно своеобразные не похожие … и получился в результате такой замечательный продукт- книга с дополненной реальностью, герои которой оживают прямо на страницах.

Як вже було сказано, всі персонажі книги, яка була створена в Києві, чарівним чином оживуть у смартфонах або планшетах читачів.  Для того, щоб «розбудити» застиглих героїв, потрібно завантажити додаток WONDERLAND — AR.  За допомогою цієї програми можна буде оживити не тільки жителів «Чудової країни», а й персонажів інших видань з доповненою реальністю. Ідея створення унікального видання належить українській компанії з надання послуг ліцензійного брендінгу, а «оживити» унікальних героїв казки змогли талановиті розробники АТ — компанії м.Києва.

Наталя Павленко, начальник відділу зв’язків з громадськістю АТ — компанії

Дополненная реальность- это технология компьютерная, которая позволяет к существующему миру, к существующей реальности сделать немножечко ее волшебней, то есть вы скачиваете приложение, наводите потом телефон и у вас появляется такое чудо, то есть настоящий мультик с которым вы можете снять видеоролик или еще что-то. вот такого уровня это работает. Это на сегодняшний день является мировым трендом, то есть дополненная реальность- это то что в компьютерных технологиях очень быстро развивается и очень много внимания туда направлено и наши украинские разработчики смогли сделать дополненную реальность мирового уровня. Никто до нас еще не джелал книгу с таким уровнем анимации…

В ході презентації книги «Аліса в країні див» були передані Департаменту культури та туризму, Центральній міській бібліотеці ім. І. Франка, дітям героїв АТО і представникам інших пільгових категорій. На заході були присутні вихованці обласного дитячого притулку «Світанок», Центру соціальної психологічної реабілітації для дітей та учні школи 118 і Мариїнівської гімназії. Також для маленьких одеситів був проведений конкурс, в ході якого всі отримали зошити з доповненою реальністю.

 

Здесь можно и прочитать и оживить и посмотреть мультик — это чудесно и мне это очень нравится …

Комментарии закрыты