Останнім часом у всьому світі простежується стійка тенденція до підвищення вартості гарячого водопостачання як багатоквартирних, так і приватних житлових будинків. На цьому тлі найбільш перспективним напрямком є ​​пошук і впровадження альтернативних джерел, що дозволяють не тільки знизити частку використання природного газу для вироблення теплової енергії, а й забезпечити надійне, ефективне і досить економічне функціонування даної системи. В прес-центрі Одесит представники ОСББ та управління газової експлуатації міста розповіли про використання газового обладнання та підігрів води за допомогою газових колонок як альтернативу гарячому водопостачанню в житлових будинках. Так, для відключення від централізованого гарячого водопостачання необхідно виконати відповідне рішення Кабміну, звернутися до спеціальної діючої комісії, які діють при кожній районній адміністрації міста та до підприємства «ОдесаГаз» за отриманням технічних умов.

Дмитро Окс, управ. експлуатації газового господарства Одеси

В тех домах, которые газифицированы в данный момент, это можно сделать. Есть 2 типа газовых колонок — с отводом продукта в дымоходы и через наружную стену. Те приборы, которые предусматривают в дымоходы, они разрешены к установке в домах высотой до 5 этажей. С отводом продуктов сгорания через наружную стену — до 10 этажей

Ольга Фартушняк, голова ОСББ «Зелений квартал»

При выборе одного или другого альтернативного горячего водоснабжения стоит обратить внимание на статус дома — есть дома с электроплитами, выше 10 этажей, где будет скорее всего отдано предпочтение реализации проекта подогрева воды с помощью бойлеров, там у людей и тариф ниже на электроэнергию, и там отсутствует газоснабжение. поэтому, там — через строительство котельни либо установка индивидуального подогрева.

Комментарии закрыты