29 та 30 вересня в театрі музичної комедії – прем’єра нового сезону!  Театральна гавань зустрічає «Червоні вітрила» Олександра Гріна. Мюзикл за п’єсою Олександра Вратарьова – це цілий світ, де живуть відважні чоловіки та поетичні жінки, де можна почути шум моря і крики чайок, зустріти Асооль і Грея. Де віра в мрію творить дива.

В Музкомедії йдуть останні репетиції прем’єрної вистави нового сезону — мюзиклу«Червоні вітрила» за мотивами твору Олександра Гріна.

 Олена Редько, директор театру музкомедії

 Автор пьеси наш соотечественик, маститий укр. Драматург. Даже песня «Шлепки» написана єтим автором Олександр Враторев. И два композитора Виктория и Юрий Кондратенко

Режисер-постановник вистави Максим Булгаков був запрошений театром за підсумками минулорічної творчої лабораторії молодих режисерів.

Максим Булгаков, режисер-постановник

Как любое классическое произведение громадное. Єнот матеріал можно ставить всегда. Он достаточно громадний

У виставі три склади виконавців. При чому тільки Ассолей – 9 дівчаток різного віку : 5, 10 і 15. всі вони вихованки театральної продльонки, яка успішно працює при театрі музичної комедії.

Музичний керівник мюзиклу –головний диригент театру, заслужений діяч мистецтв України Вадим Перевозников.

Вадим Перевозніков, головний диригент

Ми остановились на єтой музике, потому что она свежа. Направлена к молодому слушателю. Современній музікальній матеріал. Использовані различніе жанрі музікальніе

І вперше виступає в якості диригента- постановника — провідний артист музкомедії, лауреат конкурсу «Народне визвання» Володимир Кондратьєв.

Володимир Кондратьєв, диригент

Єто премьера как дирижера-постановщика. Я с нуля изучаю матеріал. А премьера біла в Летучей міши. Єто третья работа.

Музика, пісні, танці. Шум прибою і крики чайок. Віра в кохання і віра в мрію. Все це несе на своїх Червоних вітрилах корабель капітана Грея. Отже 29 та 30 вересня в театрі музичної комедії – прем’єра!

Комментарии закрыты