26 жовтня в будівлі одеського Морвокзалу відкрився масштабний будівельний форум «Білдтех», а також виставка «Меблі та інтер’єр». Одразу слід зазначити, що такий захід досить багатоплановий — тут зустрінуться архітектори і фахівці у сфері будівництва для того, щоб обговорити останні новинки і технології. Звичайні відвідувачі зможуть знайти усе необхідне для ремонту в будинку та квартирі, або подивитись на інтер’єрні новинки.

Сергій Сюрко, директор виставкового комплексу «Одесский Дом»

Каждая выставка — это множество новинок и с каждым годом они быстрее и быстрее достигают своего заказчика, потребителя. Выставка — это самый быстрый путь от разработчика к заказчику.

Особливою гордістю виставки в цьому році стали іноземні гості — професори з інженерно-будівельної школи політехнічного університету Валенсії, які співпрацюють з Одеською державною архітектурно-будівельної академією і приїхали для участі в заході.

Луїс Пальмеро, професор Політехнічного Університету Валенсії

Дуже важливо що тут представлені результати робіт студентів і аспірантів, які потім зможуть співпрацювати з різними компаніями.

Педро Сабінес, професор Політехнічного Університету Валенсії

Також, представлені нові способи реставрації будівель, щоб ця реставрація не порушила структуру старої споруди.

На виставці, в прямому сенсі дуже багато світла. І навіть, якщо ви цілком задоволені освітленням у своєму будинку, то можливо після відвідання виставкового комплексу морвокзалу вам захочеться придбати нову люстру, світильник чи лампу. Тут представлені всі стилі: від класики до модерну, від Провансу до стиля лофт — для абсолютно різних типів приміщення.

Тетяна, представник компанії Арт-Глас

С нами сотрудничают дизайнеры, у нас придумывают модели, не задерживается одна и та же модель. У нас придумываются новые модели, каждые пол года выпускается с каждой серией какое-то добавление. Если есть люстра — выходит бра, настольная, подвес, то есть мы дополняем наши модели.

Після вибору світла можна перейти і до меблів. На цьому ринку як і в усі попередні роки залишається актуальною класика, проте якщо ви вже давно уявляєте собі якийсь певний ескіз, його також із задоволенням зможуть виконати. Наприклад, компанія Victory-group може створити меблі за вашим індивідуальним замовленням і втілити ваші мрії в життя.

Вікторія Галинська, представник компанії Victory-group

Здесь у нас представлены 2 компании. Первая компания Грандевон — это марка классической мебели, в основном этой английский стиль, лакшери стиль. И компания Victory-group, которая занимается производством мебели, дверей, столярных изделий и дизайном интерьера. В Одессе эти две компании представлены впервые и мы будем очень рады сотрудничать с дизайнерами и архитекторами.

Турецька фабрика асорті , яка розташована безпосередньо в Стамбулі і дуже відома своїми якісними  та яскравими  моделями меблів, підготувала найприємніший подарунок відвідувачам ! З моменту відкриття виставки і  до останнього дня роботи , а саме до 29 жовтня, всім бажаючим придбати вироби фабрики Асорті буде надана знижка до 40 відсотків!

Вікторія, представник турецької фабрики «Асорті»

Мы приглашаем посетить вас нашу выставку, где представлена мебель ведущей турецкой мебельной компании Ассорти. Мы предоставим вам хороший выбор и сделаем скидки от 20 до 40%. Ждем вас, приходите.

А якщо ви не дуже любите вибирати щось самі, то на виставці знайдуться і ті люди, які зможуть допомогти вам облаштувати і спроектувати нову квартиру або будинок. Так, представники дизайнерських компаній проведуть вас по всіх стадіях ремонту — від колористики і до вибору меблів і матеріалів.

Сергій Карпенко, представник компанії Rakurs-Design

Одним из самых любимых направлений нашей студии является минимализм-лофт. Это наше любимое направление в котором мы чувствуем себя как рыба в воде. Но поскольку ещё рынок наш украинский ещё не готов к этому, поэтому приходится работать и с классическими стилями и с провансом. хотя уже хочется отойти от этого всего.

На архітектурно-будівельній виставці можна буде подивитись і на роботи архітектурного фестивалю «Я так вижу!». Можливо саме вас зацікавить футуристичний дизайн якогось молодого автора. В будь-якому разі, з 26 по 29 жовтня у виставковому комплексі морвокзалу ви зможете побачити, як працюють різноманітні будівельні матеріали, обрати інтер’єр для нової квартири та поспілкуватись з продавцями, які запропонують вам досить демократичні ціни. Тож, можливо саме цей вікенд — хороший привід докупити щось особливе у свій будинок, або квартиру.

Комментарии закрыты