АРХІВ МУЗЕЮ

Музей сучасного мистецтва Одеси за підтримки Українського культурного фонду представив дослідницько-архівний проект «Сучасне мистецтво Одеси». Він  передбачає оцифрування музейних експонатів, створення відкритого і загальнодоступного онлайн-ресурсу з усіма предметами мистецтва, що знаходяться у фонді та архіві Музею сучасного мистецтва. Також проект є апробацією формату дослідницьких резиденцій для учасників з інших областей України, під час яких вони створять публіцистичні тексти та прочитають лекції під час перебування на резиденції. Лекція першого учасника резиденції, мистецтвознавця з Києва Галини Скляренко була присвячена місцю Одеси в Українському культурному контексті.

КОНЦЕРТИ

Місії Давида Ойстраха і Святослава Ріхтера в Одесі, яку очолює відомий одеський піаніст Юрій Дикий,  виповнюється 15 років. До цієї дати підготовлена низка заходів.  Про найбільш цікаві  з них поговоримо з головою місії Юрієм Диким, він гість нашої студії сьогодні.

АКВАРЕЛІ

У виставковій залі Одеського обласного центру української культури відкрилась виставка «Акварелі» члена Національної спілки художників України  Юрія Ященка, яка присвячена 70-річчю від дня народження митця.  Юрій Іванович – випускник  Львівського Поліграфічного Інституту. Зараз живе і працює в Кривому Розі.

Комментарии закрыты