У кінці вересня теплі сонячні дні починають покидати наше місто, літні сарафани змінюють на легкі курточки, а вулиця вже не така приваблива для прогулянок. Останнє вересневе тепло переартзаванатажували студенти Одеської національної академії харчових технологій у рамках проекту «Арт-загрузка».  Так, 26 вересня під стінами  головного корпусу з вуст першокурсників  пролунали і «Яхта-парус» Валентина Стрикала і «Човен» відомого гурту «Один в каноє».

Вікторія Шукайло, учасник заходу
Це по-перше досвід, я давно мріяла про це . Бути співачкою і це не перший досвід для мене, це цікаво , просто хоббі, яке я на майбутнє хочу пов’язати, можливо десь у своїй професії, так в мене творча професія , я мрію про це. Я переживаю, дуже перживаю, я вже давно виступала на сцені , просто головна емоція у мене зараз переживання, я хочу, щоб я не помилилися і зробила все як надо.

Такий захід  — традиційний і проходить вже не перший рік. Окрім цього, в академії наразі працює студентський клуб,  в якому є можливість розвивати свої здібності . Це і  естрадний вокал,  і хореографія,  і хоровий спів,  а також театр.  

Костянтин Гордєєв, директор студентського клубу
Эти праздники арт- загрузки устраиваются только для того, чтобы их соученики и тем более старшие студенты оценили их потенциал творческий, а многие, которые стесняются , потому что есть комплексы, люди приехали из  разных мест , у них есть юношеские такие это у девочек и у мальчиков, но девочки более расскрепощенные и благодаря тому,  что они смотрят как их сокурсники выступают они меняются в лучшую сторону и начинают не стесняясь приходить и пробовать себя в разных направлениях.

Артем Лабачевський, учасник заходу
Я вже відспівав свою пісню. Це арт- загрузка, тут первокурсники  показують, що вміють і я вирішив піти на вокал і показати те, що вмію , те, що я навчився раньше
Це хобі,  це для душі, хочеш радувати людей своїм співом якось розфарбовувати це сіре життя.

Сулейман Алімов, учасник заходу
Музыка для меня это все, это моя жизнь и параллельно я связываю музыку и управление ресторанами. А як це пов’язано? Для меня ресторан и музыка это две вещи, которые для человека есть две вещи — нужно вкусно покушать и послушать хорошую музыку.    

Всього захід  зайняв близько 20 хвилин, але цього часу вистачило не тільки студентам на виступи, але і публіці, що зібралася їх підтримати —  враження та приємні емоції  на весь, день. Ось така собі арт- загрузка.

 

Комментарии закрыты