Польські авіалінії LOT з 2001 року є надійним партнером Міжнародного аеропорту Одеса, ще 17 років тому зв’язавши наше місто постійними перельотами в Польщу. На думку представників компанії, саме Одесу визнано найбільш популярним туристичним і діловим центром в Україні. Сьогодні розклад маршрутів в аеропорту нашого міста збільшено з 7 до 11 рейсів на тиждень. А починаючи вже з вересня 2017 року рейси в аеропорт Одеси авіакомпанією LOT будуть виконуватися по два рази в день.

Рафал Мілчарські, Президент авіакомпанії Польські авіалінії LOT

Летаем, летаем в Одессу и в хорошие времена и в плохие, мы всё в Одессу летаем. То есть, мы будем летать два раза в день, 14 частот в неделю.

Віталій Портянко, директор ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса»

Ежедневных 2 рейса, которые позволят использовать всю палитру и все возможности авиакомпании LOT в транзитных перевозках, а также предоставить новые продукты на современной технике. На самом деле, мы перешагнули в 2016 году, как аэропорт международный перешагнул 1 миллион и дальше мы шагаем от миллиона.

Особливо зручною представляється можливість пересідати в «хабі» у Варшаві. В результаті чого пасажири, які вирушають з Міжнародного аеропорту Одеса, мають доступ до всієї мережі з понад 70 маршрутів по всьому світу. Азія, Північна Америка і, звичайно ж, Західна Європа — польський перевізник є найбільшою авіакомпанією Європейського союзу і успішно діє на українському ринку. Також, компанія представляє нові продукти щороку і вражає пасажирів тим, що в салоні літака вони можуть відчувати себе комфортніше ніж удома.

Рафал Мілчарські, Президент авіакомпанії Польські авіалінії LOT

И сейчас хочу вам рассказать о нашем новом самолете, который мы получаем в этом году. Это Boeing 737-Max8. Это совсем новый тихий самолет. На главных европейских маршрутках, в Лондон, в Амстердам, в Париж и в Тель-Авив мы используем Boeing 737 800 New Generation. Boeing 78737 Dreamliner — это наш главный самолет на длинные маршруты. То есть, человек совсем по-другому долетает после 10-11 часов полет — это очень-очень важно. Это самый удобный бизнес-класс в таких самолетах, там просто человек лежит.

Варто відзначити, що тарифна політика компанії є доступною для кожного пасажира і розміщена на сайті lot.com. Авіакомпанія LOT завжди шукає консенсус і створює всі умови для того, щоб її клієнти подорожували всіма куточкам світу і дійсно насолоджувалися перельотами. Авіаційні зв’язки постійно розвиваються, а у пасажирів авіакомпанії LOT немає сумніву в тому, що на борту літака вони отримають якісне обслуговування і з легкістю подолають будь-які відстані.

Комментарии закрыты