1 вересня в парку Горького відкрилось Автомістечко, де маленькі одесити зможуть не лише кататися на радіо-автівках, але й разом з цим вчитися правилам дорожнього руху.

Євген Омельчук, голова Малиновської райадміністрації

Мы стараемся парк зонировать и благоустраивать. И создаем отдельно зоны для активного отдыха, отдельно зоны для спокойного, тихого отдыха, отдельно игровые зоны. И вот сейчас мы на очередном пятачке нашего парка Горького построили на совершенно пустом месте эту детскую площадку. Для того, чтобы дети могли сегодня знакомиться с правилами дорожного движения. Так мы и назвали этот Автогородок — правил дорожного движения.

На відкритті такого містечка була присутня і  Гертруда Мальцшварцфішер — очільниця міста-побратима Одеси Регенсбурга. Вона зазначила, що дуже вражена таким майданчиком.

Гертруда Мальцшварцфішер, в.о. мера м. Регенсбург

Тут нас дуже вражає розмах свята. Це чудова ідея , що діти можуть сюди приходити і з ранніх років долучатися до правил дорожнього руху. І таким чином, у майбутньому уникнути аварійних ситуацій.

Тут працюватимуть дорослі, які будуть слідкувати за порядком на майданчику та розказувати маленьким одеситам про правила дорожнього руху. Але 1 вересня у ролі правоохоронців виступили школярі.

Маргарита, учениця  ЗОШ №100

Дети-водители — это было для нас новшество. Мы не знали, куда это все зайдет, но это оказалось достаточно интересно. Ну, и плюс опять же, это ново для нас и все это — новое открытие для нас каждый раз.

Як зазначили маленькі водії, їздити зовсім не страшно, адже на майданчику всі готові тобі допомогти.

Емілі

Это просто едешь. Не страшно. Если ты врезался, то все хотят тебе помогать. Все люди хотят помогать.

Вова

Ну, мне нравится картинг — сегодня в первый раз приехал. Мне нравится! В школе — да, было во втором классе, я в третий уже перешел. Да, нам рассказывали о правилах дорожного движения и я уже немножко знаю.

Так Автомістечко стало тим місцем, де юні одесити зможуть закріпити свої знання щодо правил дорожнього руху, аби у майбутньому стати відповідальними водіями. Діти нерідко стають жертвами аварій, а тому дуже важливо вчасно навчити їх, як слід правильно поводитися на дорозі.

Комментарии закрыты