16 серпня під стінами Головного управління Нацполіції проходив мітинг, де близько 100 активістів та громадян, які зіткнулись з бездіяльністю чи злочинними діями зі сторони Одеської поліції, вимагали відставки начальника Головного управління національної поліціїї Одеської області — Дмитра Головіна. За словами мітингуючих, з початку 2014 року до цього часу місто Одеса є постійним об’єктом дестабілізаційної та підривної діяльності зі сторони окремих політичних сил, представників місцевої влади та країни-агресора. Ці дії спрямовані на знущання та загрозу пересічних громадян, посилення антиукраїнських та антидержавних настроїв і розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі. A за часів головування Дмитра Головіна ситуація тільки погіршилась, і Одеса перетворилася на небезпечне та повністю дестабілізоване місто.
Титр- Ігор Бичков, активіст
Вы знаете, эта акция не первая, но и наверное не последняя, которая проходила и будет проходить . Это очередная попытка установление диалога , попытка такого диалога. Очень бы хотелось, чтоб генерал Головин вышел и встретил, может быть не лицеприятные вопросы , которые ему собираются задать, а задавать вопросы есть какие. Их целый ряд, начиная от резонансных нападений на активистов все их прекрасно знают и которые чем дальше тем хуже, они становятся более опасными для людей.

— хочемо, щоб завжди наші права не тільки не порушувалися, a дійсно ми могли їх реалізовувати саме для цього ми тут зібралися, саме для цього ми хочемо: або поліція, яка на першому етапі не справляється зі своїми обов’язками, a так само і суди, насправді або поліція виконує свої обов’язки або нехай йдуть геть.

Серед запитань, які хотіли задати активісти начальнику головного управління були такі наріжні камені, як підвищення рівня бандитизму на вулицях, напади на місцевих депутатів, журналістів, громадських діячів, пересічних громадян, захоплення скверів, пляжів, парків, земельних ділянок. У тому числі, у самому історичному центрі Одеси, тощо. І яка взагалі роль Одеської поліції в цілому. Але відповіді так і не вдалося почути, ні від Дмитра Головіна, ні від його радника Руслана Форостяка.
Титр- Ігор Бичков, активіст
Почему они такие события не прерывают, допускают и не локализуют , почему они стоят, полицейские и смотрят на это все , либо они бессильны, либо не хотят. Это вопросы которые существуют и хотелось бы их тоже задать, я вот сейчас попытадся поговорить с советником Головина Русланом Форостяком, и что я услышал- он к вам не выйдет , пиарить он вас не собирается , хотитте какого-то разговора идите к нему в кабинет.
— Гнать Головина , гнать прокурора Жученка . Банду геть !!!

Комментарии закрыты