9 заходів, 2 гала-концерти, 2 соціальних проекти. Більше 20 запрошених солістів. Палітра яскравих фарб та настрою. Музика та видовище на будь-який смак!.. 8-го вересня стартує третій фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері». Цього року він присвячений знаменній даті – 130-річчю архітектурного шедевру –Одеського оперного театру! Про програму цього масштабного фестивалю розповіли на прес-конференціїї його організатори.

Вже втретє Одеський оперний театр на початку вересня проводить фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері». З 8-го по 17-е на сцені театру відбудуться оперні та балетні спектаклі, премєри сезону та фестивалю, концерт опен-єйр та просвітницькі форми спілкування с глядачем, соціальні проекти на нових майданчиках фестивалю. Все це не було б можливе без підтримки міської та обласної влади, опекунської ради театру та меценатів, зауважила генеральний директор театру Надія Бабіч.

 Надія Бабіч, гендиректор оперного театру

Ми всегда преследуем цель в обязательном порядкепредставить все наши премьерніе спектакли ушедшего сезона. В єтом году Спящая красавица, Паяци,балет судьби,гала-концерти. И всегда премреа какого-нибудь спектакля.

Цього разу готується премєра опери німецького композитора Ріхарда Вагнера «Тангейзер» у концертному виконанні. Провідні солісти, хор та оркестр театру під керівництом головного диригента театру Олександру Самоїле допоможуть глядачеві зануритися в чарівний світ музичних тем та образів оперного реформатора, сподівається маестро.

 Олександр Самоїле, головний диригент оперного театру

вагнер обладал и обладает, потому что когда звучит его музіка он жив, необикновенним свойством. У него получилось обїединя звуки  создава партитурувойти в подсознание человеческое. То, что самое ценное не только в искустве нои в жизни.

Для участі в фестивалі мистецтв запрошені відомі виконавці світового оперного та балетного мистецтва.

Олена Барановська, керівник балетного цеху

гости унас замечательніе.солисти, которіе представляют украинский балет на многих мировіх сценах.солисти нац опери,…стоянов александр5кухар и стоянов будут исполнять главние партии в Спящей красавице.приятно, что солисті новіе. Не только для зрителя, но и для трупи тоже.

Відкриває третій фестивіаль мистецтв «Оксамитовий сезон в одеській опері» 8 вересня концерт «Українські шедеври на всі часи», присвячений 175-річчю від дня народження Миколи Лисенка.

Комментарии закрыты