В Одесі, 5 квітня, у приміщенні Інтелект-клубу №1 голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов презентував проект «Будь розумним/Бі смарт», а також взяв учать у квест-вікторині на основі питань, що використовуються у ЗНО, серед випускників шкіл. Головна мета проекту «Будь розумним» — допомогти випускникам нашої області якісно підготуватись до ЗНО в онлайн-режимі. Така програма є цілком безкоштовною та абсолютно унікальною для України — у неї немає жодних аналогів в інших регіонах.

В останні роки Одещина посідала 20-22 місця з 25 за успішністю складання ЗНО, і саме тому започаткування ініціативи «Будь розумним» є дуже актуальним для нашої області. Як зазначив Максим Степанов — голова Одеської ОДА — його головне завдання — зробити так, аби більшість випускників шкіл Одещини здобули вищу освіту та стали справжніми фахівцями у тій сфері, яку для себе оберуть.

Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

Я впевнений, що тільки освічені, розумні люди в змозі зробити себе успішними і в змозі зробити нашу країну успішною. Я впевнений, що тільки знання, які ви отримаєте найближчим часом, і потім ви будете отримувати під час навчання у вищих учбових закладах, зробить вас успішним. Я дуже хочу, щоб якомога більше з вас дійсно підготувались до першого, дуже важливого кроку в вашому житті — складання ЗНО. Моє завдання, як керівника регіону, зробити все, щоб якомога більше з вас вступили до вищих учбових закладів. Щоб в форматі ваших знань — отримування знань — ви зробили перший крок до своїх мрій.

У рамках реалізації програми «Будь розумним» було створено дві платформи: EDUGET та Osvita-Online. Онлайн-курс охоплює та систематизує всю шкільну програму, а відео-лекції проілюстровані схемами, картами та зображеннями. У рамках програми передбачене щоденне навчання за індивідуальним графіком, а також тренування на всіх типах тестів, які зустрічаються на ЗНО. Доступ до платформи випускники шкіл Одеської області зможуть отримати за посиланням Odessa.prozno.com — і цілком безплатно.

Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

Ещё раз хочу подчеркнуть: для всех — без исключения — детей она находится в бесплатном доступе в Одесской области. Для нас главное, чтобы мы получили соответствующий результат, в виде сдачи результат. Поэтому с точки зрения стоимости она бесплатна. Была, будет — и здесь это даже не обсуждается.

В Одеській області працює понад 800 шкіл. Передбачається, що у 2017 році ЗНО в Одеській області складатимуть близько 12 тисяч осіб. Крім того, що 12 тисяч родин стикаються з економічною проблемою оплати репетиторів, частина з них живе в невеликих містах — де може навіть не бути цих репетиторів. А тому програма «Будь розумним» — це безцінна знахідка для нашої області.

Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

Онлайн — відеокурси, повний спектр тестів. Ну, все-все, що тільки можливе для того, щоб підготуватися до ЗНО. Ми вважаємо, що 12 тисяч випускників шкіл Одеської області в змозі підготуватися і скласти ЗНО набагато краще, ніж це було, в минулому році. Це важливо. Це важливо для всіх нас. Ми ж з вами розуміємо, що з «бестолочами» ми країну не побудуємо.

Комментарии закрыты