Тролейбус — буквально як з дитячої картинки. Зовсім скоро 47 таких же красенів вийдуть на вулиці Одеси. Тролейбуси поставила білоруська компанія «Белкоммунмаш», поборовшись за тендер з українським «Богданом», а 8 мільйонів євро на покупку транспорту надав європейських банк реконструкції та розвитку. Однак, одеським пасажирам півтора місяці довелося чекати «білоруса» — новий тролейбус не хотіли пропускати на кордоні через претензії митниці з приводу пільг.

Дмитро Жеман, директор КП «Одесміськелектротранс»

В пользу дилера. Я так понимаю, что растаможена машина со льготой, таможенной льготой. И уже мы видим результат — машина здесь в Одессе. Взять нашу статистику, то по тем маршрутам, где работают новые машины, хороший интервал — это конкурентно. То пасажиропоток растет достаточно серьезно. Поэтому, за счет новой техники, конечно мы рассчитываем стать намного конкурентнее.

Комфортні сидіння, пандус для колясок, розетки для зарядки телефону, сучасна система управління — поступово електротранспорт стає все зручніше для одеситів. Також планується за рахунок міста поставити кондиціонери в салон, поки він є тільки в кабіні водія. До того ж, Одеса стала першим містом в Україні, тролейбуси якого мають автономний хід. У разі екстреної ситуації або ДТП, тролейбус зможе виступити в ролі автобуса і об’їхати перешкоду.

В экстренной ситуации, если где-то ДТП, всё стоит, троллейбус не может объехать. Дизель завели, объехали его, дальше поставили на свои приемники и уехали. Ну да, даже там где нету линии, можно объехать. Надеемся, что дизель — будет нормально.

Повністю всі 47 жовто-біло-червоних тролейбусів сподіваються випустити на вулиці міста вже до весни 2018 року, так обіцяє «Белкоммунмаш». А одеським пасажирам варто чекати чергових нововведень — таких наприклад, як система «електронний квиток» і шукати нові тролейбуси на вулицях міста. Перший буде курсувати за 7 та 10 маршрутом.

Комментарии закрыты