Одесити зможуть безкоштовно пройти діагностику родимок на предмет меланоми в одному з найсучасніших центрів діагностики родимок «Лазерсвiт». Така акція проводиться щорічно в рамках пан’європейської акції боротьби з меланомою. У 2017 році Всесвітній День боротьби з меланомою відзначається 13 квітня і саме в цей день, за традицією, всі бажаючі зможуть пройти безкоштовне обстеження на предмет виявлення злоякісних новоутворень шкіри на ранній стадії. Головна мета заходу — донести до громадськості інформацію про таке небезпечне захворювання, як меланома і його наслідки, а також допомогти в ранньому виявленні ознак злоякісного переродження родимки.

Віра, пацієнтка

Это актуальная тема — меланома по всему миру. Солнце, у нас солнечный очень город. Мы любим море, мы любим пляж, мы любим загорать. Но это все оказывается нужно в меру, потому что это очень опасно. И я очень рада, я воспрянула духом, что можно подойти. Ну, я пенсионерка и для меня не последний момент, что это бесплатно.

Меланома є однією з найбільш злоякісних пухлин шкіри, яка протягом першого року після встановлення діагнозу може призвести до смерті. На жаль, статистика свідчить, що злоякісні новоутворення шкіри на сьогодні є найбільш поширеним видом онкології в Україні. І важливо, щоб людина, при виявленні у себе на тілі перших небезпечних ознак, як можна раніше звернувся до лікаря.

Комментарии закрыты