В прес-центрі «Одесит» мова йшла про безпритульних тварин і ситуацію в місті. Детальніше про це — в наступному сюжеті.

До вирішення проблеми безпритульних тварин можна ставитися по-різному. Одні схвалюють відлови собак, інші критикують тих, хто викидає тварин на вулицю, ще інші шукають виходу із ситуації або ж байдуже махнуть рукою. Можливо, проблема бродячих тварин і не є найголовнішою для українських міст, в тому числі і для Одеси, але вона існує…У 2007 році питання дещо зрушило з мертвої точки прийняттям програми охорони тваринного світу. Тоді ж на 6-му кілометрі Овідіополльської дороги було відкрито Притулок для тварин. Установа повністю спонсорується Німецьким союзом захисту тварин, який взяв на себе всі витрати на будівництво, утримання і функціонування. Посильну допомогу закладу надають також небайдужі одесити.  Сьогодні програма допомоги безпритульним тваринам на рівні міської влади продовжена і значно вдосконалена, відповідне рішення міська влада прийняла 3-го лютого 2016 року.

Ірина Наумова, БУ «Притулок для захисту і допомоги бездомним тваринам»

Одесса в этом плане является уникальным городом. Потому, что только здесь существует такая программа, при чем, существует не только на бумаге, она выполняется, а это, как вы знаете, не всегда одно и то же. Много программ принимаются, но не все вот так беспрерывно и тщательно выполняются, как это делается в Одессе. Поэтому, тут заслуга все — и наших любителей животных, и городских властей, и немецкого союза защиты животных, который взял на себя большую часть финансирования этой программы, что касается стерилизации и содержания нашего приюта, поэтому, я думаю, одесситы могут просто гордиться такой программой. 

Ми відповідаємо за тих, кого приручили ….. На жаль, ситуація не завжди така ідеальна, як нам хотілося б, існує чимало проблем, і вони складаються не тільки з матеріальних обставин, але й відношення людей до довкілля. І поки ми не зрозуміємо, що ми єдиний організм, всьому живому на світі буде дуже важко існувати поруч із людиною.

Комментарии закрыты