«Безпечні пологи, щаслива сім’я» — один з проектів, представлений «Пологовим будинком №2» для онлайн-платформи «Соціально активний громадянин». Проект коштуватиме 5 мільйонів гривень і передбачає закупівлю сучасного обладнання для того, щоб в нашому місті було якомога більше здорових сімей. Адже, як заявляють фахівці, чим комфортніше буде почувати себе жінка, тим краще пройдуть її пологи і тим щасливішою буде вона сама.

Марина Яковенко, профспілкова організація Пологового будинку №2

Учитывая достижения научно-технического прогресса, в наше время можно не только констатировать наличие проблем, но и идти на шаг вперед, предотвращая трагедии. Современная следящая аппаратура за матерью и ребенком, сможет вовремя дать врачам знать о возможных проблемах. И в результате такой совместной работы, в нашем роддоме будут рождаться здоровые детки, на радость мамочкам, родителям. дедушкам и бабушкам.

Пологовим будинком №2 були представлені проекти — «Жіноча консультація, форпост сучасної діагностики» і «Ультрасучасна діагностика — профілактика сімейних трагедій», які також передбачають закупівлю нової техніки, що дозволяє виявляти жіночі захворювання та захворювання новонароджених дітей на первинній стадії за допомогою ультразвукової діагностики.

Ольга Тувіченко, лікар жіночої консультації №3

Всем известно, что ультразвуковая диагностика — наиболее доступный и безопасный метод исследования на сегодняшний день. Возможности этой ультразвуковой системы позволят нам улучшить качество выявляемости врожденных пороков развития у детей. Как на ранних сроках и это будет давать матери возможность решать: прерывать эту беременность или носить дальше. Также, мы планируем с помощью денного аппарата снизить заболеваемость и смертность при онкопатологиях.

Анна Розмош, директор Пологового будинку №2 «Співчуття»

У наших пациентов есть особенность — мы работаем с пациентами, которые находятся внутриутробно. Это пациент, который не может предъявить жалобу врачу. И основное, как можем диагностировать какое-либо заболевание — это ультразвуковая диагностика.

Дані проекти зроблять ще один крок для підвищення народжуваності і щастя нових сімей. Пологовий будинок — це не звичайна лікарня, і те, що сьогодні може надати якісна техніка, призводить до здоров’я маленької людини, яка тільки прийшла в цей світ. Що до вартості такого нового діагностування, автори проекту стверджують: все обладнання — перш за все для людей, маленьких і великих відвідувачів пологового будинку і жіночої консультації.

Марина Яковенко, профспілкова організація Пологового будинку №2

Потому что в принципе, эти все кровати, аппараты-УЗИ для женской консультации, это же всё для людей, для женщин, наших граждан. Для того, чтобы они пришли, получили исчерпывающую информацию от врача и всё знали. Для нас это каждодневная работа, но когда рождаются дети, каждый раз — это счастье у всех сотрудников. Не только для мамы и папы, не только для бабушек и дедушек, которые внизу вокруг роддома бегают, в ожидании этого чуда, но и для всех нас. Потому что это рождение нового ребеночка.

Можливості останніх нововведень медицини дозволяють створити умови, щоб жінка хотіла народжувати, знала про всі особливості свого стану і не боялася приходити до лікаря. А представлені проекти створені для того, аби жінки відчували радість і щастя, приходячи в пологовий будинок, до грамотних фахівців, забезпеченим найкращою технікою. Тому що пологовий будинок — це перш за все, місце щастя, де розпочинається нове життя.

Комментарии закрыты