Європейська Бізнес Асоціація сьогодні — найвпливовіша організація міжнародного бізнесу, яка представляє близько 900 міжнародних та національних компаній на ринку України. Cьогодні, основним пріоритетом у своїй праці Асоціація ставить надання можливостей та умов для покращення інвестиційного клімату в Україні на користь економіки та всього суспільства.

25 квітня відбулась чергова зустріч компаній-членів Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, присвячена законодавчим змінам в Одеському регіоні. Перш за все, подібні заходи, це прекрасна можливість обговорити питання залучення додаткових інвестицій, і збереження вже діючих.

Катерина Морозова, регіон. менеджер Європейської Бізнес Асоціації

Учитывая что наша Ассоциация является, на сегодня, крупнейшей лоббистской организацией международного бизнеса в Украине, то мы регулярно отслеживаем законодательство Украины, некоторые его шероховатости, которые, к сожалению сегодня существуют. И стараемся улучшать законодательную практику, инициируя всяческие изменения. Сегодняшняя дискуссия будет ориентирована на уже внедренные изменения налогового кодекса, пенсионного и трудового законодательств. И, мы будем осуждать, как это работает на практике, и ощущает ли бизнес комфорт на сегодня.

У ході зустрічі, в форматі бесіди, учасники обговорювали дві найважливіші теми: зміни в податковому законодавстві та додержування роботодавцями законодавства про працю і розмір мінімальної зарплати.

Наталія Гулакова, 1-й заступник начальника ГУ ДФС

Как все мы знаем, 2017 год ознаменовался внесением изменений в налоговый кодекс. Часть изменений связана с улучшением администрирования и улучшением развития электронных сервисов. Внесенные изменения не помешали наполнению бюджета. Так, за первый квартал текущего года ГФС в Одесской области собрано 4 млрд. гривен, что на 1 млрд. больше, чем за аналогичный период прошлого года.

На сьогодні офіс Європейської Бізнес асоціації налічує більше 60 компаній, серед яких українські, та компанії з іноземними інвестиціями: Великобританії, Німеччини, Греції та Франції. Офіс регулярно проводить інформаційні форуми і соціальні заходи, сприяючи комфортним умовам для підприємців та поліпшуючи бізнес-середовище в Україні.

Комментарии закрыты