В Україні близько мільйона людей, хворих на онкологію. У тому числі діти, які змушені вести непросту і нерівну боротьбу зі страшною хворобою. Вони заслуговують на найкраще лікування та усю можливу підтримку.  14 лютого за багаторічною вже традицією священнослужителі Одеської єпархії побували на обласній станції переливання крові, де здали кров для онкохворих дітей.

14 лютого, напередодні Міжнародного дня онкохворої дитини, з благословення Високопреосвященнішого  митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела священнослужителі Одеської єпархії взяли участь в акції зі здачі крові для дітей, які страждають важкими захворюваннями, для того, щоб подарувати можливість знайти надію на одужання.

Михайло Бартко, головлікар обласної станції переливання крові

Нам очень приятно, что сегодня люди, которые занимаются лечением наших душ, которые оказывают помощь людям в разных ситуациях, начиная от рождения нашего, кончая нашей смертью, и когда нам нужно обращаться в тяжелые времена, это наши духовные пастыри, наши батюшки, они сегодня решили ещё провести, и уже не в первый раз в Одесской области, эта акция уже продолжается 3, даже 4, год. Они решили сегодня, в количестве около 50 человек, оказать такую благотворительность, как сдать свою кровь для оказания помощи тем, кто в ней нуждается. 

З самого ранку до станції переливання крові прийшло більше 50 священнослужителів. А вже в другій половині дня кров здавали студенти і вихованці Одеської семінарії.

Свящ. Андрій Полещук, соціальний відділ одеської єпархії

По благословению владыки Митрополита Агафангела, по инициативе социального отдела одесской епархии, клирики украинской канонической православной церкви, сегодня сдают кровь для онкобольных детей. Эта акция уже у нас идет в епархии по благословению владыки 3 года, и с каждым разом всё больше и больше священников нашей епархии хотят сдать кровь в помощь детям.

15 лютого соціальним відділом єпархії буде організовано дитяче свято у Відділенні онкогематології Одеської дитячої клінічної лікарні. Саме цим пацієнтам і передадуть кров, яку здавали священнослужителі.

Комментарии закрыты