…Благодійний фонд Олександра Едельмана надав благодійну допомогу пологовому будинку №5 міста Одеси. «Ви даруєте нашим пацієнтам можливість отримати своєчасну допомогу», — написали лікарі в подячному листі. «Дуже важливо дати сьогодні все необхідне місцю, в якому діти приходять в цей світ», — відповів Олександр Едельман.

Доброта і допомога — дві якості, одна без іншої не може існувати. Але не тільки цим можна визначити місію, яку виконує Благодійний фонд Олександра Едельмана і сам його засновник.

Доброта, допомога, справедливість — здається, незручні якості для сьогоднішнього світу. Але якщо основа їх і джерело — віра, тоді те, що вони незручні, тільки здається. Вони природні для віруючої людини, якою є Олександр Едельман.

Благодійний фонд Олександра Едельмана надає допомогу храмам і монастирям, вони благоприкрашаються, опікаються недільні школи для дітей, церковні хори отримують можливість брати участь в фестивалях. Потребуючі на допомогу отримують її. Олександр Володимирович Едельман вважає, що для одеситів потрібно діяти рішуче, великодушно і вірно.

 

 

 

Комментарии закрыты