23 грудня, у міському саду відбувся благодійний ярмарок , організований Одеською національною академією харчових технологій.  Відвідувачам було запропоновано придбати кулінарні вироби, новорічні прикраси та інші товари, виготовлені руками студентів, викладачів та просто співробітників академії, а виручені кошти від ярмарку підуть на подарунки для дітей-сиріт та дітей , які залишились без опіки батьків та проживаються постійно в інтернатах Одеської області.  Як це відбувалось — далі в сюжеті.

Скоро настане це чарівне свято, яке з радістю відзначають всі від малого до великого.  Заіскряться вогнями новорічні ялинки, в повітрі буде вирувати запах мандаринів і святкових страв. Кожен з нас в глибині душі дуже хоче, щоб в ці дні здійснилися його найзаповітніші бажання. Але, на жаль, дитячі мрії збуваються не у всіх дітлахів, чи не до всіх дітей приходять з подарунками Діди Морози, мами і тата, бабусі і дідусі. Тому в суботу, у міському саду відбувся благодійний ярмарок Одеської національної академії харчових технологій.

Натела Кордзая, директор центру маркетингу та реклами ОНАХТ

Мы сегодня в преддверии новогодних и рождественских праздников и уже немножечко после дня Святого Николая решили сделать такую благотворительную ярмарку для деток которые лишены того тепла, той заботы, которую может дать настоящая семья для детских домов нашей области. Мы хотим…сегодня у нас представлены все факультеты плюс наши подразделения, которые на своих столах представили подделки, какие-то кулинарные изделия, которые сделали как студенты, та и преподаватели академии. Мы их будем реализовывать для горожан города и потом на вырученные средства мы хотим купить одежду, какие-то может средства гигиены для деток из детских домов и лично вручить каждому ребенку свой подарочек, свой пакетик.

 

Ярмарок проходив протягом декількох годин, тому у одеситів була унікальна можливість внести свій особистий вклад в здійснення дитячої мрії.  Можливість подарувати дітям-сиротам свято, з тим щоб жоден з них не відчував себе покинутим і самотнім в ці новорічні дні. Кожен факультет готував свої вироби, на ярмарку було представлено різноманіття варіантів, хтось дивував своїми кулінарними виробами, хтось хенд-мейдом,  a хтось виробами з пластмаси, так факультет комп’ютерної інженерії пропонував одеситам фігурки роздруковані на 3Д принтері.

 

Сергій Котлик, декан факультету комп’ютерної інженерії ОНАХТ

факультет, который может удивлять только компьютерными ну не подделками, а компьютерными изделиями, вот здесь за мной сразу, если вы посмотрите, фигурки сделаны на 3Д принтере, это эксклюзивные, скажем так, товары, это не товары, а то что в наших лабораторных работах делается, то что делают на дипломных работах. Это, скажем так, ноу-хау нашего факультета, который мы сегодня представляем, ну продавать это условно, конечно. Но тем неимение мы представляем продажи, для того чтоб вырученные деньги, я уже сказал, на счет благотворительства.

 

У підготовці заходу було задіяно більше 200 осіб та місяць роботи. У ньому  приймали участь усі 10 факультетів академії та 4 коледжі , що входять до її складу. Також була представлена розважальна програма від студентів академії, де юнаки та дівчата показували свої таланти та запалювали одеситів у холодну суботу.  Це був перший ярмарок для ОНАХТ подібного , загальноміського масштабу, та у подальшому планується проводити такі заходи щонайменше 2 рази на рік — наступний до Дня захисту дітей.
Артем, Владислав, студенти ОНАХТ

Должна быть какая-то развлекательная программа все таки для ребят, потому что помимо учебы мы занимаемся еще и самодеятельностью, вот и вышли показать свои таланты. СКЛЕЙКА.  Детки подходят, очень забавно, очень интересно, всегда с открытыми ртами смотрят и слушают нас и вообще то чем мы занимаемся, надеемся конечно, что в дальнейшем именно эти ребята, которые нас увидели придут к нам учится.

 

За підсумками було зібрано 18 600 грн. усі кошти підуть на подарунки для дітей-сиріт та дітей , які залишились без опіки батьків та проживаються постійно в інтернатах Одеської області. Студенти та викладачі планують до нового року особисто привітати малюків зі святами.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован