У сквері «Луч», улюбленому місці відпочинку багатьох поколінь мешканців житлового масиву Таїрова, 3-го жовтня відбулося велике сімейне свято з концертом, іграми та вікторинами. На святі був присутній Одеський міський голова Геннадій Труханов, який зазначив: «Ми наводимо порядок у сквері «Луч», як упорядкували вже багато місць у нашій рідній Одесі».

Геннадій ТРУХАНОВ, Одеський міський голова
К 75-летию мы впервые провели ремонт на площади 10-го Апреля. И наши Крылья Победы — символ свободы Одессы — впервые засиял в новом свете. Впервые мы, наша команда, и я в составе ее как городской голова, — провели обновление и ремонт Аллеи Славы. И сделали ее такой, какой она должна быть.

Організатори заходу підготували цікаву і різноманітну програму спільно з місцевими жителями, дитячими і дорослими творчими колективами.

У Київському районі поки небагато зелених зон і місць відпочинку для всієї сім’ї, будемо працювати над тим, щоб їх ставало все більше, — підкреслили депутати Одеської міської ради. За їх словами, у сквері з’являться зони відпочинку для жителів будь-якого віку. Тут будуть дитячий та спортивний майданчики, зручні лавки, хороше освітлення, впорядкують зелену зону і навіть поставлять в ній систему автоматичного поливу.

Олег БРИНДАК, депутат Одеської міської ради
В нас є своя програма для Київського району «7:40» — це сім стратегій і сорок конкретних пунктів, які ми реалізуємо найближчим часом. Це і нові зупинки, асфальтовані дороги тощо.

Одеський міський голова Геннадій Труханов підкреслив на святі Київського району, що скоро тут з’явиться новий сучасний Будинок дитячої творчості, а також продовжиться розвиток транспорту, інфраструктури, озеленення всієї Одеси.

Комментарии закрыты