Датою народження біткойнов вважається 2008 рік, однак з тих пір як про біткойни заговорили по-справжньому масово, пройшло всього три роки. У березні 2017 вартість цієї криптовалюти вперше перевищила ціну золота, а середня вартість однієї віртуальної монети біткойнов склала 1265 (сьогодні вона становить вже майже 4 тисячі). Економісти навіть всерйоз задумалися про те чи не варто замінити долар біткойном в якості основної валюти.

Біткойн — нове покоління криптовалюти, вона працює тільки в мережі Інтернет, а на сам курс біткойнов держава впливати не може. Придбати цю криптовалюту можна на всіляких біткойн-біржах, але є і одна важлива обставина — загальна кількість біткойн-монет у світі не повинна перевищувати 21 мільйон.

За прогнозами до 2040 року ресурс цієї валюти буде вичерпано. Всі дані щодо операцій з біткойнами знаходяться у відкритому доступі і їх можна побачити в системі блокчейн. Сам блокчейн — технологія на базі якої побудований біткойн, а за своїм значенням сьогодні блокчейн порівнюють навіть з появою Інтернету. Зазвичай блокчейн ілюструють як книгу бухгалтерського обліку, куди записують всі операції з біткойнами. Така книга є у кожного учасника мережі, а значить будь-хто, при бажанні, може перевірити, чи була та чи інша транзакція в реальності чи ні. Тобто блокчейн навіть не залишає шансу для зловмисників в мережі Інтернет.

Активно розвивається біткойн і в Україні, в даний момент в Києві, в Харкові і навіть в Одесі з’явилися криптомати в яких можна обміняти біткойни на гривні.

А ось 22 вересня в Києві пройде наймасштабніша блокчейн-конференція в Україні. На конференції в Києві провідні світові та українські експерти поділяться актуальною інформацією про успішне застосування перспективної технології блокчейн в різних індустріях, а також розкажуть про майбутнє криптовалют. Також буде представлена ​​виставкова зона зі стартапами, де лідируючі компанії представлять свої оригінальні рішення. Відвідати такий захід буде корисно передусім тим, хто пов’язаний з тематикою блокчейн, банківською справою, фінансами, популярною ІТ індустрією або цікавиться глобальними трендами. Сьогодні технологія блокчейн має величезні перспективи і вже безліч команд по всьому світу працюють над її успішним використанням не тільки в області криптовалют. На конференції BlockchainUA можна буде отримати повний спектр знань про розвиток технології, яка вже змінює світ, і її практичне застосування.

Комментарии закрыты