Читання Божественних Писань призводить в зібраність блукаючий розум і дарує ведення про Бога. Так про користь читання Святого Письма писав великий християнський подвижник IV століття преподобний Єфрем Сирин. Сам Господь Ісус Христос на священних євангельських сторінках заповів всім істинно віруючим в Нього людям дослідити і вивчити Святе Письмо Біблію, тому що вона свідчить про Нього. Біблія — ​​це не одна богонатхненна книга, але цілих 77 книг, зібраних воєдино. Ці книги містять в собі священну історію всього роду людського, від створення Богом перших людей наших прабатьків Адама і Єви аж до останніх часів існування людства, описаних в Апокаліпсисі Іоанна Богослова. Так, темою інтелектуальної гри брейн-ринг, яка відбулася 14 квітня на Свято-Андріївському подвір’ї в Одесі, стали Книги Царств Священної Історії Старого Заповіту. Книги Царств є історичними книгами Святого Письма Старого Заповіту. Вони розповідають нам про часи, коли богообраний ізраїльський народ відкинув теократичну систему влади і замінив її монархією. У книгах описується історична доля ізраїльського народу від першого царя Саула до поділу єдиного Ізраїльського царства на Іудейське і Ізраїльське і падіння обох внаслідок віддалення від Бога і служіння ідолам та від нападу язичницьких народів.

Головна мета Книг Царств — показати людству на прикладі колись єдиного богообраного ізраїльського народу, що відбувається з цілою нацією, коли вона йде шляхами Господніми, і що відбувається тоді, коли народ забуває Бога і починає йти шляхами людськими. Ці книги також розповідають про старозавітних пророків, які докладали всі можливі зусилля, щоб зберегти народ від служіння ідолам. Пророки несли старозавітному людству благу звістку про те, що вже близько Месіанські часи, що скоро прийде Той, на Якого чекають всі земні народи — Месія Христос.

Головою журі на брейн-рингу був ректор Одеської духовної семінарії архімандрит Серафим. Переможцями інтелектуальної гри стала недільна школа Володимирського храму Божої Матері на селищі Котовського.

Комментарии закрыты