ДНІ САХАРОВА

Вже третій рік поспіль в середині грудня в Україні відзначаються дні Сахарова – академіка, лауреата Нобелівської премії миру, лідера правозахисного руху в СРСР. Андрій Дмитрович Сахаров виступав за мужність, інтелектуальну свободу і, перш за все, за права людини. Головна місія заходів, що відбулися в дні пам’яті, повернути Андрія Сахарова сучасному суспільству як приклад мужньої особистості та морального орієнтира. В Одесі 14 грудня в оперному театрі відбувся концерт пам’яті Андрія Сахарова.

СОЦРЕАЛІЗМ В ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ

Одеський художній музей представляє виставковий проект «ЕКСГУМАЦІЯ. Соцреалізм із зібраній ОХМ». Нова виставка логічно продовжує виставку, що нещодавно завершилася, «Спецфонд: Репресоване мистецтво», яка знайомила одеську публіку з мистецтвом забороненим, вилученим на довгі десятиліття з історії, наукового обороту і експозицій музеїв. Чим замінили його, для чого зачистили художній простір, що стало альтернативою репресованому українському авангарду і модернізму? На ці питання відповідає виставка, що працюватиме в музею до 11-го лютого.

ЧАС КАЗОК

Дитячому театру «Балаганчик» при музичній школі № 13 в цьому році виповнилось 25 років. Цікаво, що юні артисти ще активно співпрацюють з телеканалом Глас, де в рамках програми «Казки діда Панаса», відзняли майже 50 казок. С приводу ювілейної дати відбувся святковий виступ театру.

 

 

Комментарии закрыты