З 10 по 14 серпня в Одесі пройде Чемпіонату Світу з підприємництва серед молоді. Українські студенти вже неодноразово заробляли найвищі рівні визнання на Чемпіонатах Світу, тож не дивно, що цього року престижний чемпіонат приймає саме наша країна.

Ольга Азарова, голова оргкомітету World Cup SAGE 2017

Мы выиграли право проводить у себя Чемпионат Мира, потому что наши студенты лучшие, самые инновационные. Они много раз выигрывали чемпионаты, поэтому у нас наивысшие рейтинги. Но когда уже приехал к нам весь мир, для нас это большой шанс показать, какие мы замечательные, показать нашу страну, показать нашу привлекательность. И прежде всего такое hospitality — то есть, что мы рады всех видеть.

Так Чемпіонат Світу складатиметься з country day, де кожна команда представить свою країну, а також змагань у старшій та молодшій лізі. А передує Чемпіонату Глобальний бізнес-форум — захід, який об’єднує бізнесменів з 33 країн світу і слугує певним мостом між ідеями та їх реалізацією.

Ольга Азарова, голова оргкомітету World Cup SAGE 2017

Глобальный бизнес-форум собирает предпринимателей со всего мира, которые уже большие предприниматели, которые уже создали свои интересные глобальные идеи, которые меняют мир. И поэтому эти предприниматели с большим опытом поделятся этой своей идеей. Почему она меняет мир? Что в ней такого ценного и важного?

У Чемпіонаті Світу з молодіжного підприємництва візьмуть участь команди з понад 30 країн, і Одеса, як мультинаціональне місто, рада привітати кожного учасника заходу.

Павло Вугельман, заступник Одеського міського голови

Действительно, впервые в Одессе на таком уровне проходит Чемпионат Мира по предпринимательству. И Одесса всегда рада встречать гостей. Особенно — гостей из 33 стран мира. И не просто гостей, а представителей и бизнес-элиты, и представителей молодых предпринимателей. Одесса — это город 130 национальностей. Действительно, с очень хорошими традициями предпринимательства. И город, в котором действительно культивируются новые инновационные идеи.

Абсолютно особливим гостем Форуму та Чемпіонату став засновник та головний виконавчий директор Sage Global Кьортіс ДеБург.

Кьортіс ДеБург, засновник Sage Global

Сьогоднішня зустріч — частина конференції, яка збирає підлітків з усього світу в Одесі змагатися у креативності та інноваціях бізнесу. А судити ці бізнес-команди будуть бізнес-лідери як з України, так і з багатьох інших країн світу. Так сьогоднішній форум об’єднує бізнес-лідерів з усього світу, які підтримують соціальне підприємництво.

Так найближчим часом Одеса разом з усім світом дізнається, які бізнес-ідеї правлять світом і якими проблемами переймається молоде покоління підприємців.

Комментарии закрыты