Сотні молодих підприємців з усієї України приїхали на Чемпіонат з підприємництва 2019, щоб продемонструвати свої креативні ідеї та технологічні, інтелектуальні досягнення. Наша знімальна група також вирішила подивитись на проекти маленьких бізнесменів та бізнесвумен, а що з цього вийшло — далі в сюжеті.

Ділова подіяЧемпіонат України з підприємництва 2019 » UKRAINE STARTUP NATIONAL CUP» відбувся 26 травня в Одесі. Сюди приїхали сотні молодих підприємців з різних міст України, аби представити свої бізнес- або соціальні проекти. Участь брали, як найменші підприємці, так і більш дорослі діти.

Андрій Азаров, засновник «AZAROV GROUP»

 

Мы пропагандируем, чтобы каждый человек был независим, от общества, в котором он живет, научился зарабатывать деньги, научился создавать вокруг себя круги счастья, научился быть свободным в выборе чем он хочет заниматься, как он это будет делать, с помощью каких инструментов и ресурсов он будет этого достигать. Поэтому наша главная задача вырастить свободного, независимого человека мира, который ничего не боится, который всё понимает, как мир устроен и знает как всё сделать. 

Наразі, Україна розпочинає низку чемпіонатів у світі. Надалі, подібні змагання проходитимуть у Литві, Росії, Молдовії, Болгарії, Казахстані, Таїланді, Філіппінах та інших країнах Європи та Азії.  Вони відбуватимуться під егідою міжнародної освітньої мережі MINIBOSS і  BIGBOSS BUSINESS SCHOOL.

Ольга Азарова, засновник «MINIBOSS BUSINESS SCHOOL»

 

Именно чемпионаты являются обязательным, образовательным академическим стандартом для вообще обучения детей, для выработки навыков и конечно же получения международных сертификатов и дипломов. Почему? Потому что вы сами поймете, что происходит на чемпионатах. Чемпионат это методика, чемпионаты формируют навыки реализоваться, защищать свой проект, презентовать его, добиваться успеха. Потому что вы можете быть очень умный, очень красивый, замечательный, но без навыков защиты своего проекта, никто не сможет добиться больших успехов.

В Чемпіонаті України взяли участь сотні школярів та студентів з різних міст України. До журі входили знані підприємці. Проекти, які представляє молодь, показують як практично вирішити актуальні проблеми навколишнього світу. Свої роботи учасники реалізовували у двох напрямках: бізнес та соціальний.

Аріна, учасниця Чемпіонату з Одеси

 

Я капитан команды «ЕйКей Гайд» и наш проект называется «Must visit in Odessa».  Он предназначен для туристов и гостей города. То есть, что туда входит, это квест-карта, где отмечен маршрут и обозначены достопримечательности, то есть турист отрывает и видит в живую, видит на открытке и сзади может прочитать интересную и краткую информацию. Есть немножко волнение, но наша команда уверена в своем проекте, прямо нацелены на победу и я думаю, у нас все получится. 

Кіра та Настя, учасниці Чемпіонату з Києва
Наша команда називається «Ямі пілс», і суть нашого проекту те, що, коли діти в лікарнях, їм страшно приймати таблетки та робити уколи. А з нашим печивом, вони почнуть себе краще почувати і не боятимуться ліків. І ще в нашому печиві мінімально цукру.

Юлія, учасниця Чемпіонату зі Львова

 

Я приїхала з проектом пластирі-пов’язки для собак та котів. Зараз в ветеринарних клініках дають людські пластирі, при заживанні якоїсь рани, воно видирає, коли його знімають, шерстяний покрив. Ми придумали легкі пластирі, які клеяться самі на себе і обгортає лапу. Потім, коли ми прийшли у ветеринарну клініку у Львові, вони нам розказали про їхню потрібність, розказали як їм буде зручно, як це краще буде для самих тварин, і ми вирішили зробити для тварин. 

 Всі учасники змагань нагороджені почесними дипломами та медалями, а визнані переможці отримали Кубки, медалі і призи Чемпіонату. Організатори у конкурсанти впевнені:саме тут виховується нова інтелектуальна еліта України, яка здатна самостійно мислити, генерувати інноваційні ідеї, приймати складні рішення та створювати добробут для суспільства.

 

Комментарии закрыты