Офіційна церемонія 11-ї Міжнародної премії за заслуги та досягнення у спорті «Золотий Мангуст» відбудеться 7 вересня в Одеському державному академічному театрі опери та балету. Цей «спортивний Оскар» не має аналогів на усьому пострадянському просторі! За час існування премії, протягом 10 років, відзначені нагородами понад 200 провідних спортсменів України та закордоння, тренерів, меценатів, політиків і діячів мистецтва, які сприяють розвитку масового спорту. Про інші подробиці грандіозного заходу в рамках прес-конференції 29 серпня розповіли організатори. Чим буде дивувати «Золотий мангуст» цьогоріч дивимося в сюжеті.

Щорічна церемонія нагородження премією «Золотий Мангуст» — завжди резонансна подія у спортивному світі. Лауреати премії — спортсмени й видатні ветерани спорту, а також меценати, бізнесмени й політики, які внесли значний вклад в розвиток спорту і виховання здорового покоління. Міжнародна премія була заснована ще у 2009 році громадською організацією «Мангуст» з метою підняття спортивного духу в суспільстві й популяризації здорового способу життя. Її засновником є Президент Національної Федерації грепплінгу України, Президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби та Заслужений тренер України Магомед Магдієв. Місія «спортивного Оскару»- об’єднувати людей всіх національностей і віросповідань, зміцнюючи і розвиваючи спортивні та культурні традиції. Про особливості цьогорічного грандіозного заходу в рамках прес-конференції розповіла директор громадської організації «Мангуст».

 Тетяна Акуленко, директор Громадської організації «Мангуст»

 

Премия Золотой Мангуст — это удивительная возможность. Возможность встретить своего кумира, увидеть его не просто на телеэкране, не просто в книге, не просто услышать по радио, а увидеть его в живую в Национальном академическом театре оперы и балета 7 сентября в 17:00.

З кожним роком географія премії розширюється — ще у 2012 році вона отримала статус міжнародної і це є найкращим показником престижу. У 2019 році номінантів «Золотого Мангусту» нагородять спеціальними орденами, виготовленими із чистого золота, а також золотими орденами «Дружби Народів» інкрустованими діамантами.

Тетяна Акуленко, директор Громадської організації «Мангуст»

 

В этом году будут присутствовать действительно легендарные личности, не побоюсь этого слова легендарные, среди которых Асасеро Акинори, Александр Тихонов, Александр Медведь, Бибисара Асаубаева, Чолпан Аалыевна, также будет присутствовать Ахмет Айик и многие другие известные личности, которые действительно сделали весомый вклад в развитие спорта, укрепление дружбы между народами, популяризацию спорта и сделали максимум для того, чтобы спорт развивался.

Загалом церемонія буде розділена на дві частини: перша й офіційна в Одеському державному академічному театрі опери та балету, друга — неофіційна в одному з нічних клубів Одеси. Розважати гостей організатори запросили зірок світового масштабу, українських артистів і коміків, проте ще багато чого залишиться сюрпризом для відвідувачів аж до самого довгоочікуваного святкування.

Комментарии закрыты