Бачу ціль не бачу перешкод. Він високо підіймає свої лапи, впевнено крокуючи уперед,  навчився їздити у ліфті та автомобілі.  Малюка, про якого ми сьогодні розповідаємо,  кличуть Сем, йому лише п’ять місяців. Розумний, добрий  пухнастий, але від народження сліпий. Зір не повернути — кажуть лікарі.

Наталя Лабунець
, куратор собаки
Он очень славный, очень он быстро учиться , знаете, потому что он маленький у него нету никаких особых сформированых привычек за свою жизнь и поэтому он быстро приспосабливается к тому, что есть. И поэтому в том числе и слепота, он с ей родился и он не знает другой жизни, поэтому у него нет не депрессии не озлобленности, как бывает у животных, когда они слепнут уже во взрослом возрасте.

Ще зовсім маленьким цуценятом Сема — залишили у подвір’ї — простонеба. Деякі люди його підгодовували, але знайшлися і недоброзичливці — рішення було прийняте  Наталя та Марина —  забрали собаку до своєї квартири.

Марина Лабунець
, сестра Наталі
Он да конечно, сначала первую неделю стукался носиком об стены, двери, но он все потом выучил и уже нормально проходил в углы не врезался не во что. просто ему нужно стабильная территория закрытая, это может быть как и квартира, так и дом с участком, главное, чтобы он не выходил, не было свободного доступа к дороге к опасностям.

Залишити Сема назавжди у дівчат не було можливості, тому наразі собака знаходиться на утриманні за містом. Сем мешкає зовсім один у вольєрі,  і хоча про нього неабияк піклуються, собаці потрібен справжній друг — людина-поводир. Минулими вихідними пес взяв участь у благодійному фестивалі — Home me — і показав себе справжньою зіркою. Люди просто не могли пройти повз, як і повірити в ті страшні слова. «Абсолютна сліпота»     Собаку так і не забрали.
Цуценя полюбляє ласощі та іграшки,  знайде спільну мову з багатьма, стверджують дівчата. Він пристосований до різних умов і не має поганих звичок —  сам проситься до туалету,  не гризе меблі, а головне ніколи не сумує. Просто йому потрібно трохи більше часу на адаптацію і це єдине, що відрізняє Сема від інших собак.

Наталя Лабунець
, куратор собаки
Адаптация он попадает в неизвестное помещение, он его изучает по периметру, изучает все запахи и потом он уже хорошо ориентируется в нем, главное , чтобы лежанка, мисочки были все на своем месте и тогда он это запоминает и никаких проблем у него нет 

Сем дуже добрий та лагідний пес — запевняє Наталя,  виросте розміром з вівчарку.

Наталя Лабунець, куратор собаки
Это друг, это пес энерджайзер, очень ласковый, он когда выр
астет это будет супердружный пес. Очень и спокойный и в тоже время энергичный, игривый. Это будет чудесная собака

Якщо історія Сема не залишила вас байдужим  і ви хочете провести  багато щасливих років життя разом з песиком, то така можливість є. Наталя Лабунець відповість на всі питання, а також влаштує зустріч з пухнастиком. Телефонуйте за номером 093 27 04 123

Комментарии закрыты