30 серпня, перед початком роботи розширеної колегії департаменту освіти і науки Одеської міськради, міський голова Геннадій Труханов ознайомився з новітніми технічними розробками, які вже надходять і ще будуть надходити до шкіл міста. Можливим це стало завдяки прийнятій вперше цільовій муніципальній Програмі розвитку освіти в Одесі. За програмою до 2019 року з бюджету Одеси на вдосконалення системи навчальних закладів будуть виділені більше 385млн.грн. На колегії з доповіддю про підсумки роботи за минулий навчальний рік та пріоритетні завдання на майбутній виступила директор департаменту освіти Олена Буйневич.

Олена БУЙНЕВИЧ, директор департаменту освіти та науки ОМР
В 2017 році бюджет галузі «Освіта» в загальному фонді складав 1млрд.898млн.грн, що майже на 40% більше, ніж в 2016 році. Більшість коштів — це виплата заробітної плати. Але уже протягом 2-х років до даних сум входить і розвиток технічної бази, і підтримка наших викладачів у вигляді муніципальних надбавок та стипендій для учнів. 

У доповіді також було відзначено, що вперше за 23 роки (!) в Одесі відкриється нова школа, очікується відкриття вже у жовтні оновленого дитячого садку по вулиці Дюківській. В діючих закладах відремонтовані 24 харчоблоки, модернізуються спортмайданчики у школах. Для дітей з особливими освітніми потребами в новому навчальному році будуть працювати 28 класів, у 2016 їх було 15. У минулому році шістнадцять шкіл міста брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Інтелект України», а школа №117 з успіхом взяла участь у міжнародному навчальному проекті і зараз може ділитися досвідом з колегами з Одеси і всієї України. Одеса стала першим містом, де розроблений власний інтерактивний підручник. Ще важливе досягнення — у загальному рейтингу ЗНО-2017 Одеса піднялася на три позиції. У минулому році 16 школярів нашого міста стали призерами Всеукраїнських олімпіад, і всі вони отримали спеціальні нагороди та грошові призи міського голови. Геннадій Труханов підкреслив на колегії, що освітяни займаються дуже важливою і світлою справою — виховують майбутнє. Він також поділився планами міськради щодо відкриття нових учбових закладів.

Геннадій ТРУХАНОВ, Одеський міський голова
Наши планы: детский сад №28  по улице Черноморского казачества,14 — 5 групп, 95 мест; детский сад №48 на улице Дюковской — 3 группы, 55 мест; детский сад №217 на улице Гайдара — 12 групп, 220 мест. Дошкольное звено в школе №19 к 1 сентября мы откроем, это на улице Кустанайской, Ленпоселок. Закрыто давно это учреждение было. Фактически в этом микрорайоне ничего подобного не было.

Одеський міський голова Геннадій Труханов також відзначив подяками з врученням нагрудного знаку кращих керівників навчальних закладів Одеси та побажав вчителям і вихователям творчої наснаги у їх професійному новому році.

Комментарии закрыты