Здоров’я – це людський трудовий ресурс, без якого, незважаючи на всі успіхи та досягнення науки й техніки, не обійтися. Тому з 13 по 14 вересня провідні фахівці  зібралися в Одесі на міжнародній конференції «Здоров’я в місті», де обговорять ключові фактори, що впливають на здоров’ї городян. Більш детально, далі в нашому сюжеті.

З 13 по 14 вересня 2018 року в Одесі проходить  міжнародна конференція City Health International — «Здоров’я в місті».  Це престижний  міжнародний  захід вперше проводиться в Східній Європ.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Вы знаете, мы в Одессе прекрасно понимаем , что те проблемы, которые сегодня существуют и те проблемы, которые буду подняты на конференции существующие в мире , они не решаются в одиночку и я рад, что по инициативе наших партнеров мы присоединились к мировому сообществу в борьбе с теми вызовами которые ставит перед нами сегодня мир, те вирусы, с которыми мы должны бороться сообща . Только объединив усилия  городов и стран, властей, общества, специалистов и ученых мы сможем добиться результатов.

 Заснована в 2012 році міжнародна конференція «Здоров’я в місті» визнає виклики урбанізації й зосереджує увагу на здоров’ї та благополуччі людей. Конференція піднімає складні питання мегаполісів, в тому числі вживання алкоголю і наркотиків, здорового харчування, безпечної сексуальної поведінки та попередження насильства.

 Джеррі Стимпсон,  голова конференції «Здоров’я в місті»

Конференція здоров’я в місті допомагає дивитися ширше на всі спеціалізації, допомагає побачити як питання охорони здоров’я вирішуються в тих чи інших містах.  Ми не будемо говорити про питання або про харчування, а про те як вони всі пов’язані між собою.  Вибираючи назву для конференції, це розробка здорових і відкритих питань стосується населення, ми хотіли показати про те як міста відповідають на процеси зі зміною в населенні і як ці питання вирішуються стосовно зміни поведінки різних хвороб.  Ця конференція організована альянсом здоров’я, центром розвитку молоді і Одеським муніципалітетом.

 На конференцію приїхало близько 300 представників з 24-х країн, серед яких — провідні фахівці в сфері охорони здоров’я та громадського здоров’я, політики, мери європейських міст, IT-фахівці та громадські діячі.

Андрій Клепіков, голова МБФ «Альянс громадського здоров’я «

Эта конференция не только будет проходить в стенах , в закрытых помещениях, но и будет доступна для города, потому что говоря о городе мы не можем не контактировать с жителя , будет работать площадка где в интерактивном формате можно будет и протестироваться и  узнать какие-то решения и найти пути для себя

 Питання здоров’я дукже конкретні: людей не інфікують десь абстрактно, вони отримують захворювання через конкретні обставини  навколишнього середовища. Тому місцева влада, так як вона знаходиться найближче до людей, повинна планувати специфічні програми здоров’я для своїх мешканців.

 

Комментарии закрыты