30 вересня в світлий день Віри, Надії і Любові відзначається ще й всеукраїнський День Бібліотек. Напередодні цього свята в мерії зібралися працівники бібліотек нашого міста, люди на плечах яких лежить одне з найскладніших завдань — навчити любити читати, а найголовніше — розуміти написане в книзі. Міська влада урочисто нагородила представників професії та в черговий раз висловила підтримку тим, хто оберігає знання на книжкових полицях.

Тетяна Маркова, департамент культури та туризму ОМР

Люди, которые нас растили и воспитывали, которые позволяли нам насытиться знаниями, позитивной информацией, умениями, навыками хорошего общения, воспитали в нас прекрасную речь. Это всё вы — носители, хранители и дарители. Потому что свой опыт, свои эмоции, свой позитив, свои знания вы передаете всем тем, кто приходит к вам.

Сьогодні часто говорять «Час книг пройшов». Однак, одеські працівники бібліотек готові з цим не погодитися і називають свою роботу «вічною». Адже екран телефону все одно не замінить сторінки, а науковий прогрес бібліотекам не конкурент, а тільки допомагає розвивати культуру.

Наталія Кликова, КУ «Централізована бібліотечна система для дорослих»

И почему считают что Интернет для нас — это обязательно конкуренция. Интернет — это наш помощник. Мы работаем под таким девизом: «И с книжкой, и с мышкой». Ну кто мне назовет хотя бы одну европейскую страну, в которой нет библиотеки? Наоборот, они есть и они хорошо оснащены. Мы рады что наш город нас поддерживает и понимает необходимость в библиотеках. За последние годы сделаны капитальные ремонты библиотек, отремонтированы крыши. Мы постоянно получаем финансирование на получение новых книг. Почему-то многие одесситы считают что новых книг нет в библиотеках. Это не правда.

У 21 столітті люди приходять в книжкові зали не тільки за рідкісними виданнями або свіжими газетами — вони хочуть поговорити з тими, хто знає про книги все і позбутися від буденного негативу. Важлива і робота з дітьми — маленьких одеситів привчають і до книг, і до занять творчістю.

-Я хожу в библиотеку №23 и я не только умею читать, но и петь. 

-Мы не только читаем книги, но и танцуем. 

-Я в библиотеке нахожу много друзей.

Вікторія, студентка

В библиотеку я хожу с пятого класса, в свою библиотеку №23. Именно библиотека открыла во мне потенциал в пении, актерском мастерстве. И сейчас я занимаюсь музыкой профессиональном уровне. Именно библиотека дала мне толчок в этом.

На даний момент у місті працює мережа публічних бібліотек, 21 для дорослих і 19 дитячих. Всього в них зареєстровано близько шістдесяти п’яти тисяч осіб і зберігається до 1,5 мільйона томів. Не дивлячись на науковий прогрес в читальних залах дітей і дорослих завжди чекають не тільки книги, а й бібліотекарі, готові ділитися всім що знають з новими людьми.

Комментарии закрыты