9 грудня Одеська Національна Академія Харчових Технологій відкрила свої двері для абітурієнтів, школярів, батьків і навіть маленьких дітей. 10 факультетів представили свої стенди і показали що ж таке — вибрати сучасну, оплачувану і затребувану професію. Як стверджують в Академії, безробіття для харчової промисловості — взагалі досить незвична річ, грамотні фахівці завжди потрібні.

Федор Трішин, проректор з науково-педагогічної роботи ОНАХТ

Выбор будущей профессии — это очень важный шаг в жизни любого человека. Правильно выбрать первую профессию, потому что мы знаем что сегодня человек учится на протяжении всей жизни. Так вот, правильно сделать этот шаг — это и сэкономить себе время, выиграть и будущий успех получить раньше. Мы хотим помочь нашим ребятам сделать правильно первый шаг.

21 століття — століття інформаційних технологій. На дні відкритих дверей ОНАХТ, одразу ж увагу привернув стенд факультету комп’ютерної інженерії. Джойстики, окуляри віртуальної реальності і комп’ютерні ігри, які створили самі студенти Академії. Професія айтішника — сьогодні одна з найбільш затребуваних на ринку праці, тому ВНЗ робить особливий акцент на підготовку до професії за якою майбутнє. Представив тут свій стенд і факультет комп’ютерних систем і автоматизації, студенти та викладачі якого хвацько збирають роботів і вірять в те що штучний інтелект скоро стане повсякденною справою.

Іван Світий,  факультет комп. систем і автоматизації ОНАХТ

Мне нравится в этом плане вспоминать такого известного лидера интернет-торговли, как компанию Амазон. Если вы посмотрите их рекламную продукцию, то вы поймете что без автоматизации бизнес-процессов, без автоматизации робототехнических систем у них бы ничего не получилось.

Однак, інноваційні технології стосуються не тільки комп’ютерів, але і технологій взагалі. В ОНАХТ – чотири технологічні факультети. Факультет технології зерна і зернового бізнесу – основа академії, її історія —  ВНЗ починався саме зі школи мукомелів. Спеціальності факультету й сьогодні є актуальними та прибутковими, адже Україна — держава аграрна й у першу чергу зернова. Факультет технології вина та туристичного бізнесу – сьогодні напевно найперспективніший, адже після певних подій у країні, наше місто стало центром виноробства України, а завжди бажаним туристичним центром Одеса була завжди.

А ось Факультет ресторанно-готельного бізнесу робить акцент на практичній підготовці — недавно, в Одеській національній академії харчових технологій навіть відкрили свій навчальний ресторан. Зацікавити майбутніх готельєрів та рестораторів на дні відкритих дверей вирішили майстерністю сервірування столу — такий предмет тут дійсно існує і це далеко не просто, при першому погляді на прилади можна розгубитися.

Оксана Дишкантюк, факультет готельно-ресторанного бізнесу ОНАХТ

Практично представлено сервірування столу до обіду. Повне сервірування столу і звичайно ж щоб не розгубитись, повинно пам’ятати такі нехитрі правила. Ми беремо закусочні прибори, які призначені для споживання закуски. Тобто, першою нас принесуть закуску і ми беремо прибори для закуски. Також у нас є ложка і це свідчить про те що у нас буде подаватись перша страва. Далі, рибні прибори — їх легко розрізнити, ми бачимо ніж в виді лопатки.

Здивував відвідувачів і факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу. Одна зі спеціалізацій факультету — експертиза в митній справі, тому на заході кожен міг дізнатися про те, як професіонали розпізнають підроблені гроші за допомогою спеціального апарату.

К примеру, у нас есть две по 50 купюр — одна из них конечно же фальшивая и вы сразу же можете догадаться какая. Но, на самом деле, если вам их дадут в маршрутке и в магазине, свернули и в карман положили, не определили что и как. При инфракрасном излучении, вот сюда надо смотреть, все кто посмотрят — оп, портрета половины нет. На самом деле, каждая страна придумывает свои интересные моменты, чтобы понять.

Тетяна Шарохматова, декан факультету технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

Обязательно студенты на наших занятиях варят помаду, варят крема, варят мыла различные. Притом им это интересно, потому что потом они сами на себе это всё пробуют. Поверьте, наши ребята недавно сварили такой крем, что у нас вся Академия ходит мазать им руки.

А ось випускники Факультета низькотемпературної техніки та інженерної механіки можуть стати фахівцями холодильної та кріогенної техніки і технологій, кондиціонування повітря, інженерами-дизайнерами, а також пізнати секрети технічної ергономіки, енергетично убезпечити себе і свою сім’ю. Випускники Факультету нафти, газу та екології стають нафтовиками, газовиками, електротехніками, екологами, фахівцями в області охорони навколишнього середовища. Останній блок спеціальностей Одеської національної академії харчових технологій — економічний. Тут представлено два факультети — Факультет економіки, бізнесу і контролю та Факультет менеджменту, маркетингу і логістики. Тож, якщо Вам подобається економіка, управління фінансово-економічною безпекою, бухгалтерський облік або якщо Ви хочете стати аудитором, ревізором, фінансовим менеджером, податковим інспектором, або мрієте про професії адміністратора, логіста, менеджера, маркетолога, розробника рекламних компаній в кожному з цих випадків Вам на ці два факультети.

Після знайомства зі спеціальностями, майбутнім абітурієнтам було запропоновано пройтися по сучасних лабораторіях академії і спробувати свої сили в написанні пробного ЗНО — завдання і структура яких були подібними торішнім іспитів. Для  майбутніх абітурієнтів в Академії припасли добру пораду — поменше хвилюйтеся перед іспитами і нічого не бійтеся. ЗНО — це всього лише маленьке випробування, попереду все найцікавіше і нове студентське життя.

Комментарии закрыты