Кожного дня ми слідкуємо за прогнозом погоди та, іноді, від них і залежать наші плани на день, або, навіть, тиждень. Тому Одеський Державний Екологічний Університет з Гідрометеорологічним інститутом вирішили провести семінар для школярів, аби показати як саме відбувається «пророкування» погодних умов та робота з кліматом. Учні 8-11 класів слухали цікаві лекції та ознайомилися з «Науками про землю». Детальніше про захід у нашому сюжеті.
До Дня працівників гідрометеорологічної служби України, що відзначається щороку 19 листопада, в Екологічному Університеті Одеси провели семінар для школярів. Учасники заходу відвідали кафедру військової підготовки, де готують метеорологів для потреб Збройних Сил України та послухали освітні лекції з Гідрометеорології.
Олег Грушевський, начальник кафедри військової подготовки ОДЕКУ
Сьогодні на базі нашої кафедри відбувається профорієнтаційний захід зі школярами загальноосвітніх шкіл. Наше завдання на сьогодні — ознайомити їх з особливостями освітнього процесу на кафедрі, навчально-матеріальною базою кафедри. Ну, і як задача максимуму, ознайомити їх з курсантами нашої кафедри, і які разом зі мною познайомлять їх з особливостями навчання на нашій кафедрі.
Наталя Кернасівська, завідуюча підготовчим відділенням ОДЕКУ
По-перше, наш університет є учасником проекту, який ми запропонували вже на протязі 3 років школярам, щодо допомоги в екологічному виховані. Тому наша місія — це підняття екологічної свідомості молодого покоління, яке буде правонаступником того, що ми залишимо в майбутньому їм на користування.
В рамках семінару розглянули питання історії становлення гідрометеорології та перспектив її розвитку. Слухачі дізнавалися про специфіку роботи гідролога, метеоролога, кліматолога та агрометеоролога, методи отримання гідрометеорологічної інформації, її обробки, основні методики складання прогнозів погоди і багато іншого.
Микола, учень ОЗОШ №92
Я пришел сюда, чтобы послушать увлекательную лекцию о изменении климата, так как оно ведет к глобальному потеплению. Это интересное направление, которое которым сейчас нужно заниматься, чтобы не было еще хуже.
Яна, учениця ОЗОШ №92
Мне больше всего понравилось стрелять из автомата, очень интересная была сама лекция, как проходят военные учения, сейчас тоже будет очень интересная лекция про климат. Очень нравится делать научные работы в школе на тему экологии и очень нравится развиваться, потому что наша планета — это наш дом.
Також, зі школярами розглянули найяскравіші випадки стихійних метеорологічних явищ та цікаві відомості про Українську антарктичну станцію «Академік Вернадський». По закінченню семінару у дружній атмосфері гостей пригощали чаєм зі смаколиками.

Комментарии закрыты