День працівників сільського господарства відзначається щорічно у третю неділю листопада, цього року свято випало на 15 листопада.  Всім відомо, що нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки наполегливій праці цих людей та умілому господарюванню, досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Напередодні свята заступник голови Одеської облдержадміністрації Володимир Жмак, вручив заслужені нагороди працівникам сільського господарства регіону.

Відзначення Дня працівників сільського господарства — це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала працьовитим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу. Аграрний сектор української економіки є базовим, адже разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Владимир Жмак, заместитель председателя Одесской ОГА

Щиро вітаю вас з вашим святом від імені голови Одеського облдержадміністрації Михайла Саакашвілі, передаю вам його найщиріші вітання,  сьогодні я виконую його обов’язки, він у нас в турне по Україні, але ваші здобутки, про ваші справи та ваші проблеми, він знає. Так, ми одна з найбільших аграрних областей України, так наше сільське господарство приносить більше 30% виробництва області, у нас високі показники, я не буду цитувати цифри, які ви всі знаєте. Скажу лише про те, що потенціал  у нас ще більший, в порівнянні з тим, що ми сьогодні виробляємо.

З нагоди свята, за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу України, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм аграрії області отримали заслужені нагороди.

Владимир Жмак, заместитель председателя Одесской ОГА

Сільському господарству ми збираємося приділяти велику увагу, ми працюємо з багатьма потенційними інвесторами, запрошуємо їх до нас  в регіон, аргументи наші озвучені вже не раз, нашим губернатором, ми працюємо, в першу чергу, над спрощенням умов ведення бізнесу. Ми хочемо, щоб у всіх вас формальності бюрократичні та інші не забирали часу а дозволили б вам займатись вашою справою без відволікань на ці бюрократичні формальності. Тому перша наша мета —  це спрощення ведення бізнесу.

Сільське господарство одеської області сьогодні розвивається досить швидкими темпами, і що особливо приємно, — має чимало позитивних результатів.

Наталия Золинянская, ин-т виноградарства и виноделия им. В.Е. Таирова

Наш інститут має тривалу вагому історію, ми в цьому році відзначали 110 років, з дня заснування і хочу сказати, що за цей тривалий період часу інститут має багато вагомих напрацюван. Слід відмітити про напрацювання у селекції винограду. інститут має на сьогоднішній день конвеєр сортів винограду, який ми можемо запропонувати всім бажаючим мати як у себе на ділянці виноград, так і мати його у виробничих насадженнях.

Так, приміром спеціаліст з виноградарства, Наталя Золинянська розповідає про те, що Одеська область, має значний потенціал у розвитку виноробства та виновиробництва.

Наталия Золинянская, ин-т виноградарства и виноделия им. В.Е. Таирова

Інститут має багато напрацювань із агротехніки винограду, екології винограду, ну і звичайно, кінцевий результат — виноробство. В нашому інституті на сьогоднішній день є багато нових марок вина і це наша заслуга. В нашому інституті на сьогоднішній день розроблено технологію по сертифікації садівного матеріалу винограду.

Україна — це взагалі аграрна країна, у нас є для цього все. і в плані екології, і в плані кліматології, тому я думаю, що аграрний сектор — це основне, що є в нашій державі, і його треба розвивати, в тому числі, ми сюди також відносимося у плані розвитку виноградарства.

Cергей Сухомлинов, фермерское предприятие

Было бы хорошо, чтобы они больше к нам приезжали, смотрели в каких условиях мы работаем. Директор нашего фермерского хозяйства старается создать нам хорошие условия работы и хорошо, конечно, если они будут прислушиваться к мнению наших начальников. Диалог нужен, конечно, кому-то надо с народом разговаривать, потому, что без народа не государство как говорят.

Сьогодні важливо піднімати болючі питання та вирішувати їх аби в найближчі роки потенціал Одеси був повністю реалізований, — зазначив Володимир Жмак та підкреслив про важливість налагодження прозорих взаємовідносин між аграріями області та владними структурами.

Владимир Жмак, заместитель председателя Одесской ОГА

У нас в адміністрації завжди відкриті двері, у нас здійснюється прийом як по запису, так і без запису, всі двері у нас для вас відчинені. Тому, будь ласка, якщо якесь питання, яке заважає вам працювати, ви бачите, що можна покращити — ласкаво просимо до нас.

Комментарии закрыты