Парк Горького.  Сотні дитячих обличь.  Усі посміхаються, що передається блиском в очах.  Школа нарешті закінчилася, а попереду — три теплих літніх місяці, а отже можна розважатися. Тим паче для цього є офіційний привід —  Міжнародний день захисту дітей, свято покликане звернути увагу громадськості  на права та соціальний захист маленьких мешканців планети.

Олександр Шеремет, депутат Одеської міськради
Самый главный подарок, который преподносит нам жизнь — конечно же это наши дети, почему потому что это продолжение нашей жизни на этой земле и они нуждаются в нашей защите. Я считаю, что именно от нас зависит будущие наших детей потому что именно мы выстраиваем жизненную дорогу нашим детям сегодня и дети это постоянная величина в нашей жизни и независимо от того, какие жизненные уравнения нас ждут дети должны оставаться самой главной приоритетной величиной в нашей жизни.

Цьогоріч в парку для дітей традиційно влаштували розважальну програму — з конкурсами, естафетами та подарунками. Окрім цього, з концертом виступили юні таланти Одеси, а також , ілюзіоністи і улюблені персонажі мультфільмів.

Ще одним подарунком для маленьких мешканців Малиновського району стала  поява нового дитячого майданчику. Відкрився він також по-святковому — з розвагами та іграми.

Олександр Шеремет, депутат Одеської міськради
Я поздравляю всех жителей Малиновского района с замечательным праздником,  с днем защиты детей, сегодня по улице Генерала Петрова  39 мы открываем детскую площадку, которая сделана на основе   экологически чистых материалов и эта площадка станет пространством для общения и спортивно активности наших детей, потому что в здоровом теле — здоровый дух.

Додамо, що  в Україні День захисту дітей відзначається із 1998 року. У 91 — Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов’язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Комментарии закрыты