У сквері Героїв Небесної Сотні поклали квіти до Меморіального каменя на місці встановлення пам’ятника воїнам, які віддали своє життя за цілісність і незалежність України. У заході взяли участь керівники міста та області, представники військ Збройних Сил України, вихованці ліцею Військово-Морських Сил, духовенство та громадськість.

 Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

Всі ми — різні. Ви маєте різні звання. Хтось має військовий досвід. Хтось для себе тільки обирає цей шлях, як наші ліцеїсти. Але в цю хвилину ми всі захисники нашої країни. І головне, у нас немає сумнівів — нам є, кого захищати. І нам є, що захищати. І ми віримо в перемогу. Зі Святом. З  Днем Захисника України. Слава Україні. (Героям Слава)

 Також, цього дня ряди захисників України поповнили вихованці навчальних закладів з військовим ухилом. На заході клятву на вірність народу України принесли ліцеїсти Військово-морського ліцею.

Андрій та Євгеній, ліцеїсти

Хотів би побажати тим, хто вибрав спеціальність військово навчатися, вони заслуговують поваги. Але ті, хто захищають наші кордони, вони заслуговують ще більше поваги. Хотів би побажати їм наснаги, здоров’я, щоб все у них виходило так, як вони хотіли. Хотів би побажати їм терпіння злагоди. І те, що вони вибрали такий тяжкий шлях нелегкий — захищати наші кордони, тому що зараз не легкі часи для України, війна на Сході. Я дуже радий, що у н6ас є такі патріоти, які гідні захищати і можуть захищати наші кордони.  В планах, в майбутньому хочу захищати наші кордони морські.

По завершенню урочистої церемонії, перед присутніми під звуки військового маршу пройшли воїни роти почесної варти Одеського гарнізону. Також, відбувся спільний молебень представників різних релігійних конфесій за захисників України.

Комментарии закрыты