Одеський міський голова Геннадій Труханов дав доручення підготувати дитячий табір «Вікторія» для дітей з Авдіївки. З відповідною пропозицією перевезти дітей у безпечне місце на період активних військових дій на сході звернулись до адміністрації Авдіївки. Подробиці — далі

Уберегти дітей Авдіївки від страшних наслідків військового загострення. З такою ініціативою виступила Одеська мерія. Міська влада запропонувала військово-цивільній адміністрації Авдіївки на період проведення в цьому районі активних бойових дій відправити дітей до Одеси. За дорученням Одеського міського голови Геннадія Труханова, дитячий спортивно-оздоровчий табір «Вікторія» готовий прийняти до 200-т дітей з Авдіївки Донецької області.

Зінаїда Цвірінько, заступник Одеського міського голови

Дети будут, во-первых, в безопасности. Во-вторых, они будут в теплой уютной обстановке. Мы сможем им организовать процесс обучения в пятом интернате для детей любого класса. Обеспечим, безусловно, культурную программу. Интересную познавательную программу, прогулки на море, оздоровление, занятие спортом и, в случае необходимости, мы можем оказать услуги психолога, который у нас есть в данном лагере.

Всі витрати на перебування дітей в таборі планується покрити за кошти одеського міського бюджету. Варто відзначити, що Одеська міська влада миттєво відреагувала на загострення ситуації в Донецькій області, не тільки з пропозицією прийняти в дитячому таборі «Вікторія», але і організувала збір гуманітарної допомоги для постраждалих під обстрілами людей.

Зінаїда Цвірінько, заступник Одеського міського голови

Жители города, руководство города не могло остаться равнодушным к той ситуации, которая сложилась с мирными жителями в Авдеевке и, поэтому мы все вместе, вместе с жителями нашего города, с бизнесом участвуем в сборе гуманитарной помощи для жителей Авдеевки. И вчера и сегодня мы уже организовали поставку, прежде всего, медикаментов, теплой одежды, одеяла, продукты питания и сегодня эта работа продолжится.

Нагадаємо, через обстріли з боку бойовиків, що тривають з 29 січня, в Авдіївці немає електрики, обмежено тепло- і водопостачання.

Комментарии закрыты