Чорноморська виправна колонія № 74 — місце де живуть не тільки засуджені. У стінах установи виховуються і діти, чиї мами відбувають термін в колонії. Малюки живуть тут до 3-х років і саме завдяки зусиллям небайдужих навіть у тюренмих стінах можна створити куточок щастя для дитини. Зокрема, організація «Людська гідність» регулярно відвідує дітей і засуджених матерів, надаючи необхідну допомогу. 23 листопада Будинок Дитини при виправній колонії № 74 отримав від «Людської гідності» черговий подарунок: памперси, інгалятори і зволожувач повітря.

Сергій Григор’єв, начальник будинку дитини колонії №74

Потому что в зимнее время, обычно когда работает отопление, воздух высушивается. Нам нужно увлажнять обязательно, потому что это детское помещение. Особенно, когда дети болеют, им нужно дышать влажным воздухом, свежим. И для этого мы берем эти увлажнители. Мы очень рады и обязаны нашим благотворителям и вам в том числе за здоровье наших детей.

Громадська організація «Людська гідність» була створена зовсім недавно — в цьому році. ЇЇ члени, в основному, працівники прокуратури та правоохоронних органів, саме вони за роки роботи розуміють, з якими труднощами може зіткнутися мати, котра опинилась в колонії разом з малюком.

Сергій Кольчак, член ГО «Людська гідність»

Знаю не понаслышке, потому что ранее работал и курировал это учреждение, как работник прокуратуры надзорного ведомства. И знаю что очень мало выделяется средств на питание, на какие-то дополнительные медикаменты. Вот мы в прошлые разы помогали и завозили медикаменты. Знаю, этого очень не хватает, об этом говорят и работники дома ребенка. Поэтому, мы уделяем такое внимание повышенное.

На даний момент в дитячому будинку при виправній колонії перебуває 21 дитина. І якщо ще буквально кілька тижнів тому засуджені мами могли проводити зі своїми малюками всього по 4 години на добу, то тепер тут вперше жінкам дозволили жити разом з дітьми. Нова практика буде позитивно впливати як на малят, котрі хочуть постійної уваги, так і на самих жінок.

Ірина Кіріязєва, голова відділу установи

Дети стали более активные, они больше социализированы, они ближе к маме. Мама ближе, которая приходит на 4 часа в день или которая всё время со своим ребенком. Это хорошо влияет как на детей, так и на мам. Мамы себя контролируют, они уже не могут вести себя настолько развязно, ограничивают себя в употреблении ненормативной лексики. В частности, организация «Людська гідність» — это не разовая помощь, это уже системный характер приобретает. И очень приятно внимание организаций к учреждениям подобного типа.

У будинку дитини при чорноморської виправній колонії №74, кожна жінка — насамперед мама, а вже потім засуджена. Малюки, які живуть в Будинку дитини поки що не знають про те, як влаштований світ і що десь є інше життя, а єдина рідна людина в світі для них — це мама. І, як і інші діти, вони заслуговують любові та щасливого дитинства.

Комментарии закрыты