Зарядитися новорічним настроєм і атмосферою можна буде вже цими вихідними. І не просто від когось, а від співробітників дипломатичних корпусів з 26 країн світу, які представлені в Одесі. 16 і 17 грудня на морвокзалі пройде виставка-свято «Різдвяна зірка» і 7 Благодійний різдвяний дипломатичний ярмарок. Генеральні і почесні консули нашого міста познайомлять одеситів зі своїми традиціями, культурою і, звичайно ж, національною кухнею.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Единственный город в Украине, в котором такое единство всех миссий, аккредитованных в Одессе и муниципалитета города Одесса. И наша дружба ежегодно подкрепляется поступками и делами. Когда дипломатический корпус, дипломаты, работающие в Одессе, живут проблемами нашего города, нашей страны. И не просто живут ими, а принимают активное участие в их решении.

А ось гроші зібрані в період проведення ярмарку кожен раз ідуть на купівлю обладнання для одеських лікарень. Цього разу, була обрана дитяча лікарня імені Рєзника. У відділення для новонароджених малюків куплять дороге устаткування. Такий подарунок допоможе рятувати життя крихітних пацієнтів, лікування яких — це практично ювелірна робота.

Костянтин Ржепішевський, представник МЗС України в Одесі

Мы покупаем оборудование, чтобы вы понимали, самое лучшее в мире, которое есть по данной отрасли. Скажем, когда мы покупали оборудование для операции…для нейрохирургических вмешательств, то это было оборудование из Швейцарии. Если это какие-то операции связанные с вынашиванием маленьких детей, которые родились 800 грамм или больше, это было оборудование из Новой Зеландии. Мы собираем от 170 до 200 тысяч, оборудование бывает стоит и 400 тысяч, но те люди, которые нам его продают, знают что это благотворительность, обычно делают нам 30-50% скидки.

Крім того, Одеса — єдине місто в Україні, де є дипломатичний клуб, який об’єднує всіх аташе, консулів, дуайенів і послів. До слова, різдвяний ярмарок фінансується самими дипломатами — в знак любові до нашого міста.

Еміл Рапча, Генеральний консул Румунії в Одесі

Повсюду говорим что Одесса — южная столица Украины. А я хотел бы добавить, что вы знаете, Одесса — столица культуры, музыки, чувства юмора, красоты.

Анатолій Попов, директор Одеського дипломатичного клубу

Рождественский дипломатический благотворительный ярмарок. Почему? Потому что у нас и мусульмане, и католики, евреи, христиане и никого нельзя обидеть. Единственно, мы немножко запоздали, потому что указом президента 2-е воскресенье декабря объявлено благотворительным. Ну, так сложилось, мы хотели провести 9-го, но не смогли.

Від європейських країн до Перу або Південноафриканської республіки — зануритися в традицію і культури народів світу можна буде 16 і 17 грудня на Морвокзалі з 10-ї до 19ї години. Для дітей до 10 років вхід безкоштовний.

Комментарии закрыты