ТВОРЧА МУЗИЧНА ДОЛЯ 

Ігор Леонідович Шаврук – диригент, без якого б культурна Одеса не була б на стільки яскравою та харизматичною. Людина креативна і творча. Він підхоплює та реалізовує найсміливіші ідеї і проекти. Ігор Леонідович — художній керівник  та диригент камерного оркестру одеської філармонії, диригент-постановник оперних та балетних вистав оперного театру. До речі, в цьому році виповнюється 50 років роботи маестро в Одеському оперному. Про його творчу музичну долю як театрального диригента ми і поговоримо в студії Культурної палітри. Ігор Шаврук – наш гість.

  АРТПРАКТИКИ

9 травня відвідувачі одеського художнього музею змогли інакше подивитися на картини, що представлені там. Це була практика споглядання з інструктором Валерієм Веряскіним, який завітав в наше місто із Словенії, де успішно займається практиками усвідомленості майже 20 років. Серед практикантів були і наші кореспонденти.

ДО 95-РІЧЧЯ ОКУДЖАВИ

Булат Окуджава –відомий радянський поет, бард, прозаїк, прославився перш за все  чудовими піснями, і кожна з них має свою історію та долю. Булат Окуджава – це виконавець, який став справжнім символом свого часу, одним з найяскравіших співаків свого покоління.  9 травня легендарному барду 20 століття виповнилося б 95 років. До цієї дати в одеському літературному музеї відбулось літературно-музичне свято.

Комментарии закрыты