Чи можна в наш час стати депутатом в 15 або 16 років? На перший погляд це взагалі неможливо, але, як виявилось це в принципі реально для кожного учня. Ще в 2018 році з метою розвитку ініціативи, формування активної громадянської позиції і залучення учнівської молоді до громадського життя міста, було створено Парламент старшокласників Одеси. Так 20 листопада з нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини і 30-річчя Конвенції ООН з прав дитини в рамках акції «Дитяча сесія» пройшло засідання другої урочистої сесісї Парламенту старшокласників міста Одеси.

 Олександр Гладушняк, координатор проєкту «Дитяча сесія»

 

«Главная цель проекта показать, что ни одно решение не принимается без учета интересов и мысли ребенка. То есть в принципе то что в нашем городе происходит мы сегодня это в очередной раз показали и общественности и подчеркнули для детей, чтоб они понимали эту важную функцию. которую они несут в функционировании города Одессы и то что мнение каждого ребенка важно для построения громады дружественной к детям и молодежи»

Основні види діяльності Парламенту старшокласників — представлення інтересів учнів своїх шкіл та реалізації різноманітних проєктів.

 Катерина Каракатиця, парламент старшокласників Прим. району

 

Проекты разной направленности абсолютно, экологической направленности, благотворительной. То есть «Врятуй серце» у нас прекрасный проект, «Юний волонтер» мы помогали, кормили пенсионеров малоимущих, экоОдесса, собирали крышечки и сделали рамы в ботаническом саду, то есть реализовывались проекты абсолютно разной направлености

 Олена Буйневич, департамент освіти і науки Одеської міськради

 

Діти дійсно провели колосальну роботу, що мені дуже подобається чим вони відрізняються від усіх рівнів Парламентів та представництв, вони не готували ніяких офіційних сводок та таблиць, тобто вони працюють на рівні школярів як воно має бути серед молоді. Вони поки що створюють модель сучасних майбутніх управлінців, яка мені особисто подобається своєю неофіційністю, своєю направленістю дійсно на потреби дитини. Вони краще знають, що їм потрібно

Під час зустрічі Одеський міський голова підкреслив, що робота молоді в Парламенті може стати основою майбутньої професії, адже вже сьогодні старшокласники формують навички суспільно-політичної діяльності.

 Геннадій Труханов, Одеський міський голова

 

Сохраните гордость за наш город и гордость эта должна базироваться, фундаментом этом гордости должно быть то, что мы город особенный. В городе проживает 130 национальностей, более 130 национальностей. Город никогда не знал вражды на межнациональной основе, в городе представлены почти все религиозные конфесии, город никогда не знал вражды на религиозной почве

На порядку денному другої сесісії Парламенту старшокласників був звіт про реалізацію проєктів за 2018-2019 навчальні роки, а також затвердження плану роботи Парламенту на 2019/2020 роки.

Комментарии закрыты