15 травня був оголошений довгий список домінантів 2018 року Одеської міжнародної літературної Премії імені Ісака Бабеля. Це вже другий сезон конкурсу на краще оповідання чи новелу російською мовою. З 390 учасників з 26 країн світу компетентне журі обрало 92-х авторІв. Їх імена зачитав на прес-конференціїї в клубі одеситів голова журі  Премії, письменник Андрій Дмитрієв.

Одеська  міжнародна  літературна  премія  ім. Ісаака Бабеля це логічне  продовження унікального  проекту  з увічнення літературної  спадщини  славетного письменника. Це єдина на сьогодні повномасштабна Премія, яка оцінює такий жанр як оповідання, написане російською мовою.

 Андрій Дмитрієв, голова журі Премії Бабеля

0.32-0.53Когда-то была премия Козакова. Она пропала. Есть некоторые локальные в Барселоне. Но столь масштабной премии нет и не было долгое время. Это уже второй сезон. Мы расправили плечи, мыщцы упруги, все нормально

У  минулому році в конкурсі взяли участь 228 авторів з 16 країн світу. Цього річ кількість учасників збільшилась до 390 і розширилась їх географія — представлені 26 країн. Як відзначив голова журі, письменник Андрій Дмитрієв, рівень присланих на конкурс оповідань також росте.
 Андрій Дмитрієв, голова журі Премії Бабеля

вроде бы и одесская премия. Но в отличие от прошлого года попыток хохмить очень немного. В основном это попытки подать жизнь, что-то серьезное. Я воодушевлен тем, что прочел. Абсолютное большинство рассказов, даже если они не опали в длинный список –это попытка что-то серьезное понять в жизни и сказать о ней.

До складу компетентного журі увійшли імениті літератори, серед яких онук Ісаака Бабеля Андрій, редактор журналу «Радуга» Юрій Ковальський, письменник Валерій Хаіт.  У всесвітньому клубі одеситів був представлений довгий список домінантів 2018 року. Це результат складного відбору узгодження позицій шести членів журі. Головний критерій, як зауважив голова, твір повинен бути живим і художнім.

 Андрій Дмитрієв, голова журі Премії Бабеля

Мы отвечаем за то. Что предьявляем миру , исходя из сорго опыта, вкуса и тд. Сказать, что объективной оценки литературы. Если это не лингвистика, быть не может

Переможці Премії Бабеля будуть оголошені в день народження великого письменника 12 липня в літературному музеї.

Комментарии закрыты