ЛЮДИ СВОБОДИ

30 листопада в Одеському історіко-краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Люди свободи», приурочена до 25-ой річниці Всеукраїнського референдуму про підтвердження Акту проголошення незалежності України. Виставка підготовлена Українським інститутом національної пам’яті за підтримки Адміністрації Президента України і Центрального архіву Служби безпеці України. Свою роботу виставка «Люди свободи» продовжить в краєзнавчому музеї до 7 грудня, а потім демонструватиметься в районних центрах Одеської області.

 

ДО 150-РІЧЧЯ КАНДИНСЬКОГО

До 150-річчя від дня народження всесвітньовідомого художника Василя Кандинського, чиє життя було тісно пов’язане з Одесою протягом півстоліття,в одеському художньому музеї відбулась лекція «Доля Василя Васильовича Кандинського у фотографіях. ЇЇ підготував і провів  один з видатних фахівців у світі по вивченню творчості Кандинського, директор музею Віталій Олексійович Абрамов. Слухачі лекторію мали унікальну можливість зіткнутися з дуже рідкісними фактами і фотографіями з життя великого художника і його сім’ї. Сьогодні така можливість зявилась і у глядачів програми Культурна палітра .  До нашої студії ми запросили неперевершеного знавця творчості Василя Кандинського Віталія Абрамова.

 

ЮВІЛЕЙ ОЛЕКСАНДРА ФЕДОРЕНКА

У Всесвітньому клубі одеситів відбувся творчий вечір нашого колеги, відомого телеведучого, журналіста Олександра Федоренка, присвячений 60-річчю від дня народження. Ювіляр підготував цікаву та яскраву программу, яка відобразила основні етапи становлення його професійного життя, яке в більшості повязане с телебаченням. Разом з багаточисельними поціновувачами його таланту, друзями та колегами привітала Олександра Федоренка і наша знімальна група.

Комментарии закрыты